Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді» Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді»
Два тижні тому Студентська збірна України з футболу повернулася з Літньої Універсіади у Тайбеї, де здобула сьоме місце. Емоції вщухли, прийшов час проаналізувати виступ команди на турнірі. Тож проаналізуємо його разом з головним тренером «жовто-блакитних» Анатолієм Бузником.

 1224 перегляда

14 вересня 2017
Гліб Бухал: Гліб Бухал: "Виходити на поле у футболці із тризубом на серці - це відчуття, які важко передати словами"
Нещодавно завершилась Всесвітня літня Універсіада, яка проходила в м. Тайбей, що у Тайвані. Вперше за довгий час участь в Універсіаді взяв студент київського університету Національний авіаційний університет, який виступав у Вищій лізі ФАСК.

 2124 перегляда

7 вересня 2017
Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично» Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично»
Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з керівником команди «Університет культури», головою Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв Дмитром Макухою.

 2917 переглядів

6 липня 2017
Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів» Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів»
Нещодавно ми мали змогу поспілкуватися з ректором Київського національного університету технологій та дизайну Іваном Михайловичем Грищенко.

 2170 переглядів

13 червня 2017
Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга» Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга»
Вашій увазі інтерв’ю з ректором Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, академіком – Віктором Андрущенко.

 1709 переглядів

11 травня 2017
Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: "Студентський футбол поєднує фізичний розвиток з інтелектуальним і моральним."
ФАСК поспілкувалася з професором Іваном Івановичем Тимошенко - ректором Європейського університету, Головою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Заслуженим працівником освіти України

 1391 перегляд

16 березня 2017
Ректор Університету Грінченка  Віктор Огнев'юк: Ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк: "Для того, щоб система фізичного виховання у вищому навчальному закладі була ефективною, вона має бути перш за все цікавою для студентів"
ФАСК поспілкувалася з одним з найпрогресивніших ректорів столиці - Віктором Огнев'юком з КУБГ.

 2796 переглядів

20 грудня 2016
Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним» Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним»
За останні роки футзал у Києві вийшов на досить високий рівень завдяки злагодженій роботі дружньої команди міської Федерації.

 1902 перегляда

25 листопада 2016
БОРИС КОРЖОВ: Футбол – це моє хобі № 1! БОРИС КОРЖОВ: Футбол – це моє хобі № 1!
ФАСК пристально стежить за долями випускників асоціації, які, окрім навчання, змогли реалізувати себе у спорті. Героєм цього репортажу став один із лідерів ЗБІРНОЇ КНУКіМ з футболу зразка 2010-2013 років, Борис Коржов, який після закінчення університету зміг продовжити свою спортивну кар'єру і наразі є футболістом харківського клубу "АНКАР".

 1689 переглядів

25 жовтня 2016
Микола Костенко: «Є мета потрапити до трійці призерів» Микола Костенко: «Є мета потрапити до трійці призерів»
Нещодавно тренерові футбольної команди НУБіП Миколі Костенко виповнилося 40 років – гарний привід для того, щоб познайомитися ближче з відомим у минулому гравцем, а нині – талановитим коучем.

 2852 перегляда

3 травня 2016
Ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко: плануємо бути серед лідерів студентського футболу Ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко: плануємо бути серед лідерів студентського футболу
Народний депутат чотирьох скликань, міністр освіти і науки України 2005-2007 років, а нині ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко не з чуток знає про проблеми студентського, молодіжного спорту.

 2136 переглядів

27 лютого 2016
Ігор Дейнеко: «В часи моєї молодості футбольні майданчики у дворах були зайняті з ранку до пізнього вечора» Ігор Дейнеко: «В часи моєї молодості футбольні майданчики у дворах були зайняті з ранку до пізнього вечора»
8 лютого своє 50-річчя відзначив головний тренер команди «Авіатор-НАУ» Ігор Володимирович Дейнеко. Як зізнається нещодавній винуватець торжества, до речі, корінний киянин, долю тренера вибрав усвідомлено.

 1734 перегляда

17 лютого 2016
123123