Олександр Гаврильченко: «Футбол – етап життя, який варто пройти» Олександр Гаврильченко: «Футбол – етап життя, який варто пройти»
Команда з футболу "Університету культури" КНУКіМ цьогоріч чудово стартувала у ХХ Чемпіонаті столиці серед студентських команд під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва: три гри - три перемоги.

 227 переглядів

11 жовтня 2018
Тарас Чопілко: Тарас Чопілко: "Головний акцент моєї тренерської роботи - хороша командна взаємодія гравців як в атаці, так і в обороні."
Вашій увазі інтерв'ю з молодим талановитим викладачем, тренером і арбітром - Тарасом Чопілко.

 814 переглядів

3 квітня 2018
Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді» Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді»
Два тижні тому Студентська збірна України з футболу повернулася з Літньої Універсіади у Тайбеї, де здобула сьоме місце. Емоції вщухли, прийшов час проаналізувати виступ команди на турнірі. Тож проаналізуємо його разом з головним тренером «жовто-блакитних» Анатолієм Бузником.

 695 переглядів

14 вересня 2017
Гліб Бухал: Гліб Бухал: "Виходити на поле у футболці із тризубом на серці - це відчуття, які важко передати словами"
Нещодавно завершилась Всесвітня літня Універсіада, яка проходила в м. Тайбей, що у Тайвані. Вперше за довгий час участь в Універсіаді взяв студент київського університету Національний авіаційний університет, який виступав у Вищій лізі ФАСК.

 1329 переглядів

7 вересня 2017
Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично» Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично»
Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з керівником команди «Університет культури», головою Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв Дмитром Макухою.

 1520 переглядів

6 липня 2017
БОРИС КОРЖОВ: Футбол – це моє хобі № 1! БОРИС КОРЖОВ: Футбол – це моє хобі № 1!
ФАСК пристально стежить за долями випускників асоціації, які, окрім навчання, змогли реалізувати себе у спорті. Героєм цього репортажу став один із лідерів ЗБІРНОЇ КНУКіМ з футболу зразка 2010-2013 років, Борис Коржов, який після закінчення університету зміг продовжити свою спортивну кар'єру і наразі є футболістом харківського клубу "АНКАР".

 1046 переглядів

25 жовтня 2016
Микола Костенко: «Є мета потрапити до трійці призерів» Микола Костенко: «Є мета потрапити до трійці призерів»
Нещодавно тренерові футбольної команди НУБіП Миколі Костенко виповнилося 40 років – гарний привід для того, щоб познайомитися ближче з відомим у минулому гравцем, а нині – талановитим коучем.

 1886 переглядів

3 травня 2016
Ігор Дейнеко: «В часи моєї молодості футбольні майданчики у дворах були зайняті з ранку до пізнього вечора» Ігор Дейнеко: «В часи моєї молодості футбольні майданчики у дворах були зайняті з ранку до пізнього вечора»
8 лютого своє 50-річчя відзначив головний тренер команди «Авіатор-НАУ» Ігор Володимирович Дейнеко. Як зізнається нещодавній винуватець торжества, до речі, корінний киянин, долю тренера вибрав усвідомлено.

 1213 переглядів

17 лютого 2016
Тарас Шпичка: «Їхали за практикою, а привезли Кубок» Тарас Шпичка: «Їхали за практикою, а привезли Кубок»
На минулому тижні футзальний клуб «Інтер Медіа Сервіс» прийняв участь у міжнародному турнірі в Республіці Білорусь.

 1345 переглядів

8 лютого 2016
Олексій Овчаренко: Олексій Овчаренко: "Кожна людина, яка приймала присягу, повинна глибоко усвідомлювати це і слідувати цій вірності"
Наша країна відзначає свято - День захисника України. З одним із таких справжніх воїнів, на війні й на футбольному полі ми поспілкувалися напередодні.

 1315 переглядів

15 жовтня 2015
Олексій Яценко: Олексій Яценко: "Спорт у ВНЗ не тільки повинен бути, а й мусить постійно розвиватись"
На минулому тижні ми писали про ще одне досягнення Футбольної асоціації студентів м. Києва - представник Вищої Лігі Чемпіонату м. Києва серед студентських команд ВНЗ – КНТЕУ-Меркурій вдруге поспіль став Чемпіоном України у змаганнях під егідою ВФАС.

 1635 переглядів

26 травня 2015
Ірина Тихонькова: унікальна історія з Ірина Тихонькова: унікальна історія з "чоловічим" характером
Напередодні свята 8 березня наш кореспондент звернувся до тренера-жінки Ірини Сергіївни Тихонькової і поцікавився її футбольним життєвим вибором.

 1731 перегляд

8 березня 2015
 Попередня12 Наступна
123123