Результати засідання чергового виконкому ФАСК Результати засідання чергового виконкому ФАСК
В п’ятницю, 19 жовтня, відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва. На засіданні обговорили змагання з футзалу серед жіночих та чоловічих команд ЗВО столиці.

 92 перегляда

20 жовтня 2018
«Меркурій» повертається на звичну для себе першу сходинку «Меркурій» повертається на звичну для себе першу сходинку
У п’ятому турі першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, команда «Меркурій» КНТЕУ приймала «Будівельник» з КНУБА.

 159 переглядів

18 жовтня 2018
Гольова феєрія Гольова феєрія
Черговий матч чемпіонату ФАСК серед команд групи Б, що проходив на стадіоні НУБІПу, подарував протистояння «аграрників» та КНУ ім. Тараса Шевченка. Господарі поля підходили до гри у трохи кращому турнірному становищі, ніж гості з КНУ. Адже, хоч команди і мали однакову кількість залікових пункті в, проте команда НУБІПУ мала ще дві гри в запасі.

 171 перегляд

17 жовтня 2018
Студенти столичних ЗВО відвідали матч Україна – Чехія Студенти столичних ЗВО відвідали матч Україна – Чехія
Вже не перший раз студенти закладів вищої освіти з м. Києва, що є колективними членами ФАСК, отримають нагоду підтримати головну футбольну команду країни безпосередньо на стадіоні в рамках проекту «Вірні збірній».

 69 переглядів

17 жовтня 2018
Засідання Виконкому ФАСК Засідання Виконкому ФАСК
Дев'ятнадцятого жовтня о 15.00 в Конференц-залі Федерації футболу м.Києва за адресою вул. Б. Брайчевського, 12, відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету ФАСК.

 45 переглядів

17 жовтня 2018
Помер легендарний футболіст та тренер Олег Базилевич Помер легендарний футболіст та тренер Олег Базилевич
Сьогодні пішов з життя Олег Петрович Базилевич – легендарний нападник та тренер київського «Динамо».

 46 переглядів

16 жовтня 2018
Вітання ФАСК з Днем захисника України Вітання ФАСК з Днем захисника України
14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби, разом з усім українським народом відзначають одне зі знакових свят – День захисника України.

 20 переглядів

14 жовтня 2018
Колектив ФАСК вітає Тараса Шпичку з ювілеєм Колектив ФАСК вітає Тараса Шпичку з ювілеєм
Сьогодні, 14 жовтня своє сорокап'ятиріччя святкує неоднаразовий тренер-чемпіон змагань з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, кращий тренер футзального сезону, тренер чоловічої та жіночої збірної НУХТ з футзалу – Тарас Олександрович Шпичка.

 56 переглядів

14 жовтня 2018
Перша перемога «Меркурія-2» Перша перемога «Меркурія-2»
В четвер, 11 жовтня на футбольному полі стадіону КНЕУ ім. Вадима Гетьмана місцева команда приймала гостей з КНТЕУ «Меркурій-2». Гра відбувалась в рамках четвертого туру першого етапу групи А.

 244 перегляда

12 жовтня 2018
«Політехнік» яскраво обіграв НПУ ім. М. Драгоманова «Політехнік» яскраво обіграв НПУ ім. М. Драгоманова
У четвер, 11 жовтня «Політехнік» - НТУУ «КПІ» приймав у себе на стадіоні команду НПУ ім. М. Драгоманова. Гра відбувалася у рамках четвертого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК.

 215 переглядів

12 жовтня 2018
НУБіПУ перемагає «медиків» НУБіПУ перемагає «медиків»
У четвертому турі першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, на стадіоні КНЕУ відбулась зустріч колективу «Медик» з ПВНЗ Київського медичного університету та збірної команди Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 222 перегляда

11 жовтня 2018
Матч лідерів групи А Матч лідерів групи А
10 жовтня, у четвертому турі змагань ФАСК, в групі А зустрілися команди які ще не зазнавали поразки в цьому сезоні. Національна академія внутрішніх справ приймала у себе в гостях Київський національний університет культури і мистецтв. Своїх улюбленців прийшли підтримати студенти академії які заповнили трибуни стадіону, така підтримка створили навколо матчу атмосферу свята та вболівальницького азарту.

 244 перегляда

11 жовтня 2018
 Попередня12345...145 Наступна
123123