Станіслав Ніколаєнко: «У спортивному залі, на стадіоні пріоритет не ректору чи викладачам, а студентам» Станіслав Ніколаєнко: «У спортивному залі, на стадіоні пріоритет не ректору чи викладачам, а студентам»
Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко вважає, що нам необхідні не тільки сучасні фахівці, а й сильні, витривалі, справжні українські патріоти.

 905 переглядів

6 грудня 2019
Петро Куліков: «Саме командні види спорту залучають студентські маси до фізичної культури.» Петро Куліков: «Саме командні види спорту залучають студентські маси до фізичної культури.»
Збірні команди Київського національного університету будівництва і архітектури в останні роки значно покращили свої результати та здобутки в столичному студентському футболі та футзалі. Саме тому прес-служба Футбольної асоціації студентів м. Києва вирішила поспілкуватись з ректором КНУБА Петром Мусійовичем Куліковим.

 1490 переглядів

18 травня 2018
В’ячеслав Гамов: «Здоровим бути модно» В’ячеслав Гамов: «Здоровим бути модно»
Прес-служба ФАСК поспілкувалась з завідуючим кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету – В’ячеславом Георгійовичем Гамовим, людиною що вже протягом багатьох років віддає всі свої сили на розвиток здорової нації.

 1727 переглядів

27 листопада 2017
Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів» Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів»
Нещодавно ми мали змогу поспілкуватися з ректором Київського національного університету технологій та дизайну Іваном Михайловичем Грищенко.

 2121 перегляд

13 червня 2017
Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга» Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга»
Вашій увазі інтерв’ю з ректором Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, академіком – Віктором Андрущенко.

 1676 переглядів

11 травня 2017
Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: "Студентський футбол поєднує фізичний розвиток з інтелектуальним і моральним."
ФАСК поспілкувалася з професором Іваном Івановичем Тимошенко - ректором Європейського університету, Головою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Заслуженим працівником освіти України

 1353 перегляда

16 березня 2017
Ректор Університету Грінченка  Віктор Огнев'юк: Ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк: "Для того, щоб система фізичного виховання у вищому навчальному закладі була ефективною, вона має бути перш за все цікавою для студентів"
ФАСК поспілкувалася з одним з найпрогресивніших ректорів столиці - Віктором Огнев'юком з КУБГ.

 2776 переглядів

20 грудня 2016
Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним» Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним»
За останні роки футзал у Києві вийшов на досить високий рівень завдяки злагодженій роботі дружньої команди міської Федерації.

 1886 переглядів

25 листопада 2016
Ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко: плануємо бути серед лідерів студентського футболу Ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко: плануємо бути серед лідерів студентського футболу
Народний депутат чотирьох скликань, міністр освіти і науки України 2005-2007 років, а нині ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко не з чуток знає про проблеми студентського, молодіжного спорту.

 2112 переглядів

27 лютого 2016
Гринь Андрій Романович: «ФАСК - це кохане  дитя, якому будеш завжди віддавати своє серце і душу» Гринь Андрій Романович: «ФАСК - це кохане дитя, якому будеш завжди віддавати своє серце і душу»
В історії кожної країни є люди, які стали основою, фундаментом суспільства. Такі люди не звинувачують капітана корабля за пробоїни в човні - вони беруть і самі закривають ці пробоїни.

 2285 переглядів

27 грудня 2014
Президент ФАСК Вадим Місюра: Президент ФАСК Вадим Місюра: "Перспективи розвитку студентського футболу оцінюю позитивно".
Після новорічних свят збірні команди з футболу вищих навчальних закладів ще відпочивали, а Футбольна асоціація студентів міста Києва відновила свою роботу та готувалася до продовження Чемпіонату з міні-футболу. Про тонкощі діяльності Футбольної асоціації розповів президент ФАСК, Місюра Вадим Ярославович.

 3775 переглядів

9 лютого 2014
123123