Олександр Гаврильченко: «Футбол – етап життя, який варто пройти» Олександр Гаврильченко: «Футбол – етап життя, який варто пройти»
Команда з футболу "Університету культури" КНУКіМ цьогоріч чудово стартувала у ХХ Чемпіонаті столиці серед студентських команд під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва: три гри - три перемоги.

 99 переглядів

11 жовтня 2018
Петро Куліков: «Саме командні види спорту залучають студентські маси до фізичної культури.» Петро Куліков: «Саме командні види спорту залучають студентські маси до фізичної культури.»
Збірні команди Київського національного університету будівництва і архітектури в останні роки значно покращили свої результати та здобутки в столичному студентському футболі та футзалі. Саме тому прес-служба Футбольної асоціації студентів м. Києва вирішила поспілкуватись з ректором КНУБА Петром Мусійовичем Куліковим.

 478 переглядів

18 травня 2018
Тарас Чопілко: Тарас Чопілко: "Головний акцент моєї тренерської роботи - хороша командна взаємодія гравців як в атаці, так і в обороні."
Вашій увазі інтерв'ю з молодим талановитим викладачем, тренером і арбітром - Тарасом Чопілко.

 752 перегляда

3 квітня 2018
В’ячеслав Гамов: «Здоровим бути модно» В’ячеслав Гамов: «Здоровим бути модно»
Прес-служба ФАСК поспілкувалась з завідуючим кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету – В’ячеславом Георгійовичем Гамовим, людиною що вже протягом багатьох років віддає всі свої сили на розвиток здорової нації.

 615 переглядів

27 листопада 2017
Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді» Анатолій Бузник: «Ми гідно представили Україну на Універсіаді»
Два тижні тому Студентська збірна України з футболу повернулася з Літньої Універсіади у Тайбеї, де здобула сьоме місце. Емоції вщухли, прийшов час проаналізувати виступ команди на турнірі. Тож проаналізуємо його разом з головним тренером «жовто-блакитних» Анатолієм Бузником.

 649 переглядів

14 вересня 2017
Гліб Бухал: Гліб Бухал: "Виходити на поле у футболці із тризубом на серці - це відчуття, які важко передати словами"
Нещодавно завершилась Всесвітня літня Універсіада, яка проходила в м. Тайбей, що у Тайвані. Вперше за довгий час участь в Універсіаді взяв студент київського університету Національний авіаційний університет, який виступав у Вищій лізі ФАСК.

 1306 переглядів

7 вересня 2017
Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично» Дмитро Макуха: «Я вважаю, що національний університет повинен розвивати студента розумово, духовно та фізично»
Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з керівником команди «Університет культури», головою Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв Дмитром Макухою.

 1506 переглядів

6 липня 2017
Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів» Ректор КНУТД академік Іван Грищенко: «Одним із завдань університету є підтримання на високому рівні фізичного здоров'я студентів»
Нещодавно ми мали змогу поспілкуватися з ректором Київського національного університету технологій та дизайну Іваном Михайловичем Грищенко.

 878 переглядів

13 червня 2017
Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга» Віктор Андрущенко : «Фізкультура і спорт – це здоров’я, сила і звитяга»
Вашій увазі інтерв’ю з ректором Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, академіком – Віктором Андрущенко.

 1003 перегляда

11 травня 2017
Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: Ректор Європейського Університету Іван Тимошенко: "Студентський футбол поєднує фізичний розвиток з інтелектуальним і моральним."
ФАСК поспілкувалася з професором Іваном Івановичем Тимошенко - ректором Європейського університету, Головою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Заслуженим працівником освіти України

 770 переглядів

16 березня 2017
Ректор Університету Грінченка  Віктор Огнев'юк: Ректор Університету Грінченка Віктор Огнев'юк: "Для того, щоб система фізичного виховання у вищому навчальному закладі була ефективною, вона має бути перш за все цікавою для студентів"
ФАСК поспілкувалася з одним з найпрогресивніших ректорів столиці - Віктором Огнев'юком з КУБГ.

 1987 переглядів

20 грудня 2016
Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним» Микола Сергієнко: «Київський футзал вийшов на той рівень, який називають стабільним»
За останні роки футзал у Києві вийшов на досить високий рівень завдяки злагодженій роботі дружньої команди міської Федерації.

 1307 переглядів

25 листопада 2016
 Попередня123 Наступна
123123