НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку
Центральна зустріч сьомого туру групового етапу змагань ФАСК з футболу відбувалась в п’ятницю, 3-го листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету. Саме там місцева команда «Меркурій», що вважається фаворитом за перше місце у групі Б, зустрічала гостей з НУБіПУ.

202 перегляда

3 листопада 2018
КУБГ перемагають на класі у принциповому протистоянні КУБГ перемагають на класі у принциповому протистоянні
У сьомому турі Першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО, в групі А відбулась принципова зустріч двох кращих тренерів останніх сезонів. Команда «Меркурій-2» під керівництвом Олексія Яценко приймала збірну КУБГ, яку очолює Сергій Швець.

266 переглядів

2 листопада 2018
«Драгоманівці» мінімально перемагають «економістів» «Драгоманівці» мінімально перемагають «економістів»
У рамках сьомого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК на полі зустрілися команди: НПУ ім. М. Драгоманова та «Економіст» - КНЕУ ім. В. Гетьмана. Матч проходив у четвер, 1 листопада, на стадіоні КНЕУ.

277 переглядів

"Могилянці" з Миколаїва сильніше за чинного чемпіона України
В миколаїві на стадіоні в парку Перемоги господарі з рахунком 2:0 обіграли столичний "КНТЕУ-Меркурій", чинного чемпіона України серед студентів. Обидва голи були забиті в останній 10-хвилинці зустрічі.

138 переглядів

1 листопада 2018
Київське дербі завершилося перемогою “грінченківців” Київське дербі завершилося перемогою “грінченківців”
Перший тайм вийшов безгольовим. Команди вирішили долю поєдинку у другій 45-хвилинці.

155 переглядів

Увага! Почалась заявкова кампанія змагань з футзалу Увага! Почалась заявкова кампанія змагань з футзалу
Шановні колеги, згідно рішення Виконкому ФАСК розпочинається новий сезон змагань м. Києва з футзалу серед ЗВО!

220 переглядів

НУФВСУ-МАУП не залишили шансів «Медику» НУФВСУ-МАУП не залишили шансів «Медику»
У сьомому турі першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО, один з лідерів групи Б колектив НУФВСУ-МАУП приймав новачків змагань під егідою ФАСК команду «Медик» з КМУ. Гра проходила на полі стадіону НУБіПУ в понеділок, 29 жовтня.

201 перегляд

30 жовтня 2018
НУБіПУ вдома сильніше за «Легпром» НУБіПУ вдома сильніше за «Легпром»
У черговому матчі, шостого туру змагань з футболу ФАСК зустрілися команди НУБІПУ та КНУТД «Легпром».

228 переглядів

27 жовтня 2018
НАВС без проблем розбирається з аутсайдером НАВС без проблем розбирається з аутсайдером
Шостий тур Першого етапу змагань з футболу подарував всім вболівальникам зустріч між одним з лідерів групи А командою НАВС та аутсайдером – колективом «Економіст» з КНЕУ. Матч відбувався на стадіоні Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана в четвер, 25 жовтня.

218 переглядів

26 жовтня 2018
КУБГ були за кілька хвилин до втрати очок КУБГ були за кілька хвилин до втрати очок
В шостому турі Першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО під егідою ФАСК діючий чемпіон – команда Київського університету ім. Б. Грінченка зустрілись з «Університетом культури» з Київського університету культури і мистецтв. Гра проходила 23 жовтня на стадіоні середньої школи №231.

251 перегляд

24 жовтня 2018
Виїзна перемога «інфізу» над «аграрниками» Виїзна перемога «інфізу» над «аграрниками»
У 5 турі чемпіонату ФАСК НУБІПУ на власному полі приймав лідера групи В НУФВСУ – МАУП. Початок матчу був за гостями і вже на 5 хвилині гри було створено перший небезпечний момент.

213 переглядів

20 жовтня 2018
Результати засідання чергового виконкому ФАСК Результати засідання чергового виконкому ФАСК
В п’ятницю, 19 жовтня, відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва. На засіданні обговорили змагання з футзалу серед жіночих та чоловічих команд ЗВО столиці.