Хет-трик Литовченко та впевнена перемога «Медика» Хет-трик Литовченко та впевнена перемога «Медика»
В понеділок, 22 листопада на футбольному полі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась гра 9 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому місцевий колектив приймав команду «Медик» з Київського медичного університету.

 132 перегляда

23 листопада 2021
Анонс матчів 22.11 - 26.11 Анонс матчів 22.11 - 26.11
НУБіПУ здобули 5 перемог у попередніх 8 турах та поступилися лише командам, які йдуть вище у турнірній таблиці. Навіть у випадку перемоги «Медиків», вони не наздоженуть свого

 110 переглядів

22 листопада 2021
Легпром реабілітувався за розгромну поразку у попередньому турі Легпром реабілітувався за розгромну поразку у попередньому турі
18 листопада відбувся матч 9-го туру столичного ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентів, де команда з НПУ ім. М. Драгоманова приймала в гостях «Легпром» з КНУТД.

 154 перегляда

19 листопада 2021
«Меркурій» завершує перше коло змагань у статусі беззаперечного лідера чемпіонату «Меркурій» завершує перше коло змагань у статусі беззаперечного лідера чемпіонату
Останнім матчем поточного ігрового тижня став поєдинок між командами «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету та збірної команди Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Гра проходила на домашньому стадіоні КНТЕУ 18 листопада.

 179 переглядів

19 листопада 2021
Впевнена перемога НАВС у виїзному матчі з КМУ Впевнена перемога НАВС у виїзному матчі з КМУ
Матчі 8 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО завершились поєдинком між колективами «Медик» з Київського медичного університету та «Динамо-Академією» з Національної академії внутрішніх справ, який відбувся у четвер, 17 листопада на стадіоні «Атлет».

 148 переглядів

18 листопада 2021
У команди «Будівельник» з’явився новий сучасний стадіон У команди «Будівельник» з’явився новий сучасний стадіон
17 листопада відбулося офіційне відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки Київського національного університету будівництва і архітектури.

 181 перегляд

18 листопада 2021
ФАСК вітає із Міжнародним днем студента ФАСК вітає із Міжнародним днем студента
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже сьогодні - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

 52 перегляда

17 листопада 2021
Ні матчу без червоної картки та супергол від Головатенко Ні матчу без червоної картки та супергол від Головатенко
У вівторок 16 листопада відбувся центральний матч 8-го туру між командами з Київського університету імені Бориса Грінченка та Київським національним торгово-економічним університетом на полі школи №231. У турнірній таблиці команди щільно переслідують одна одну, але «грінченківці» вже відіграли 9-тий тур. Тому їм було вкрай важливо здобути очки у протистоянні з чинним чемпіоном.

 169 переглядів

17 листопада 2021
НУБіПУ перервали невдалу серію в матчі з НУФВСУ НУБіПУ перервали невдалу серію в матчі з НУФВСУ
В понеділок, 15 листопада стартував 8 тур ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому колектив Національного університету біоресурсів та природокористування України приймав команду Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 144 перегляда

16 листопада 2021
Анонс матчів 15.11 - 19.11 Анонс матчів 15.11 - 19.11
Непогана нагода для команди НУБіПУ перервати невдалу серію без перемог та в непоганому гуморі готуватись до весняної частини змагань. Натомість для НУФВСУ це ще один іспит, адже ця команда ще не

 108 переглядів

15 листопада 2021
Президент ФАСК привітав ректора КНУТД з ювілеєм Президент ФАСК привітав ректора КНУТД з ювілеєм
11 листопада своє 65-річчя відсвяткував ректор Київського національного університету технології та дизайну Іван Михайлович Грищенко. Аби привітати ювіляра, у стінах університету зібрався увесь науковий бомонд міста Києва, серед них були колеги Іван Михайловича – ректори інших столичних ЗВО. Аби особисто висловити свої привітання, на святкування завітав і Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра.

 79 переглядів

12 листопада 2021
КУБГ взяв реванш за поразку в матчі за «бронзу» КУБГ взяв реванш за поразку в матчі за «бронзу»
11 листопада, у рамках 7-го туру ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентів м. Києва команда з Національного університету біоресурсів та природокористування України приймала гостей з Київського університету імені Бориса Грінченка.

 191 перегляд

12 листопада 2021
123123