Студентська збірна України - переможець Кубку «Карпатський простір» Студентська збірна України - переможець Кубку «Карпатський простір»
Перший Міжнародний Кубок з футболу серед студентських команд «Карпатський простір» в Івано-Франківську завершено.

 221 перегляд

6 травня 2018
Зі святом, рідний клуб! Зі святом, рідний клуб!
З нагоди урочистої дати – ювілею славетного клубу «Динамо» Київ, що святкується цьогоріч, Футбольна асоціація студентів міста Києва, Фан-клуб «Динамо» та громадська організація "Ветерана футбольного клубу "Динамо" Київ" дають старт проекту «Зі святом, рідний клуб!».

 355 переглядів

30 березня 2017
Наші на 28-й Всесвітній зимовій Універсиаді 2017 Наші на 28-й Всесвітній зимовій Універсиаді 2017
Восьмого лютого в місті Алмати, що в Казахстані, фінішувала 28-а Всесвітня зимова Універсіада 2017 на якій українські спортсмени-студенти гідно відстоювали честь Української держави.

 276 переглядів

10 лютого 2017
Отметим 90-летие «Динамо» вместе! Отметим 90-летие «Динамо» вместе!
ФК «Динамо» Киев начинает реализацию проекта «90 лет «Динамо»: матчи, которые навсегда в сердцах».

 549 переглядів

24 грудня 2016
Footboom -  офіційний інформаційний партнер ФАСК Footboom - офіційний інформаційний партнер ФАСК
Один з найпопулярніших спортивних інтернет-ресурсів країни www.footboom.com підтримує студентський футбол!

 391 перегляд

25 жовтня 2016
Свято спорту в КНУКІМ Свято спорту в КНУКІМ
9 вересня відбулося грандіозне свято в КНУКіМ, приурочене Дню фізичної культури і спорту України!

 759 переглядів

11 вересня 2016
ФАСК нагородила збірну команду НАУ ФАСК нагородила збірну команду НАУ
Восьмого червня в Національному авіаційному університеті України відбулося спортивне свято до дня фізичної культури та спорту України.

 571 перегляд

9 вересня 2016
ФАСК на відпочинку. Частина перша ФАСК на відпочинку. Частина перша
Не встигли ми озирнутись, як вже перша половина літа промайнула. У декого найцікавіші моменти відпочинку залишились позаду, а у когось усе ще тільки попереду.

 1108 переглядів

1 серпня 2016
УДФСУ та Меркурій - призери Чемпіонату України серед ВНЗ за версією ВФАС! УДФСУ та Меркурій - призери Чемпіонату України серед ВНЗ за версією ВФАС!
У наполегливій боротьбі наші команди зайняли друге та третє місця відповідно.

 618 переглядів

22 травня 2016
«Економісти» презентували нову форму в спортивно-інформаційному центрі  «Parimatch.ua» «Економісти» презентували нову форму в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua»
Чотирнадцятого березня на базі спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua» відбулася неординарна подія - презентація нової форми збірної з футболу команди Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, що виступає у змаганнях під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 502 перегляда

22 березня 2016
Футзалісти з КПІ завітали в гості до спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua» Футзалісти з КПІ завітали в гості до спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua»
Дев’ятого березня в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» відбулася презентація самобутнього колективу Футбольної асоціації студентів м. Києва - команди Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

 506 переглядів

18 березня 2016
НУХТ презентував футзальні команди в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» НУХТ презентував футзальні команди в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua»
Стало доброю традицією презентувати команди Футбольної асоціації студентів м. Києва на базі спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua».

 529 переглядів

18 березня 2016
 Попередня123 Наступна
123123