КНУКІМ закріплюється на першому місці КНУКІМ закріплюється на першому місці
3-го жовтня на полі стадіону “ТЕМП” у першості ФАСК, у групі А відбувся матч 3-го туру де Київський національний університет культури приймав другу команду КНТЕУ.

 255 переглядів

4 жовтня 2018
Пішов з життя Олег Первушкін Пішов з життя Олег Первушкін
У суботу, 29 вересня, раптово пішов з життя засновник Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Олег Аркадійович Первушкін. Йому було лише 64 роки.

 153 перегляда

30 вересня 2018
Результативна нічия між командами «Меркурій»-2 та НПУ ім. М. Драгоманова Результативна нічия між командами «Меркурій»-2 та НПУ ім. М. Драгоманова
У рамках другого туру Групи А обличчя до обличчя зійшлись дві команди, які є безперечними авторитетами у футбольному просторі: СК КНТЕУ – «Меркурій - 2» та НПУ ім. М. Драгоманова. Господарями поля виступили «меркурівці».

 289 переглядів

29 вересня 2018
КУБГ реабілітуються за поразку в першому турі КУБГ реабілітуються за поразку в першому турі
У другому турі Першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, чинний чемпіон – команда Київського університету ім. Бориса Грінченка, завітала в гості до команди «Політехнік» з НТУУ «КПІ».

 347 переглядів

28 вересня 2018
Перша гра для команди «Медик» Перша гра для команди «Медик»
В четвер, 27 вересня на футбольному полі Національного університету біоресурсів та природокористування України відбулась дебютна гра команди «Медик» з ПВНЗ Київський медичний університет у змаганнях під егідою ФАСК. Суперником студентів з медичного університету стали «Будівельники» з КНУБА.

 318 переглядів

28 вересня 2018
Впевнений старт сезону для команди КНУКіМ Впевнений старт сезону для команди КНУКіМ
27 вересня на футбольному полі стадіону Київського національного економічного університету відбулась гра другого туру в групі Ф, де місцева команда приймала гостей з «Університету культури» КНУКіМ.

 173 перегляда

28 вересня 2018
Запрошуємо на VIII звітно-виборну Конференцію ФАСК Запрошуємо на VIII звітно-виборну Конференцію ФАСК
Нагадуємо, що згідно рішення №5 засідання Виконавчого комітету ФАСК №21 від 26.06.2018 р. на 04 жовтня 2018 р. заплановано проведення VIII звітно-виборної Конференцію ГО «Футбольна Асоціація Студентів м. Києва».

 116 переглядів

28 вересня 2018
Сенсаційна перемога чемпіона Першості Сенсаційна перемога чемпіона Першості
В середу, 26 вересня на футбольному полі стадіону КНУ ім. Тараса Шевченка відбулась гра другого туру в групі Б,, де місцева команда прийняла «Меркурій» з КНТЕУ. Шанс проявити себе підопічні Костянтина Сахарова не втратили. Долю перемоги вирішив єдиний точний удар нападника господарів Микити Томіна на 37-й хвилині гри.

 452 перегляда

27 вересня 2018
Будівельник розпочинає з перемоги Будівельник розпочинає з перемоги
Новий сезон для команд КНУ та «Будівельник» КНУБА розпочався очним поєдинком. Цікавості цьому протистоянню додавав ще й той факт, що між собою зустрічались минулорічні чемпіони та срібні медалісти чемпіонату ФАСК серед команд Першої ліги. Отож вже в матчі першого туру нас мала б очікувати безкомпромісна та цікава гра.

 310 переглядів

25 вересня 2018
Вітаємо Президента ФАСК з Днем Народження! Вітаємо Президента ФАСК з Днем Народження!
Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва щиро вітає Президента ФАСК Вадима Місюру з Днем Народження!

 59 переглядів

23 вересня 2018
В Харкові стартувала Універсіада В Харкові стартувала Універсіада
20 вересня у Харкові стартувала XIV національна студентська спортивна Універсіада. ФСК «Локомотив» ім. Г.Н. Кірпи та ОСК «Металіст» відбудулись святкові заходи присвячені Міжнародному дню студентського спорту.

 204 перегляда

22 вересня 2018
КНУКІМ перемагає в першому матчі сезону КНУКІМ перемагає в першому матчі сезону
20 вересня на полі стадіону ДЮШС 15 у першості Вищої ліги відбувся матч 1-го туру де НПУ ім.Драгоманова приймали гостей з Університету Культури.

 426 переглядів

21 вересня 2018
123123