Чи задовольняє «Політехніків» така перемога? Чи задовольняє «Політехніків» така перемога?
У рамках 14 туру Вищої ліги ФАСК серед чоловіків до «Політехніка» - НТУУ «КПІ» завітала команда «Економіст» - КНЕУ ім В. Гетьмана.

 303 перегляда

17 травня 2017
Заслужена перемога команди НУФВСУ-МАУП Заслужена перемога команди НУФВСУ-МАУП
У вівторок, 16 травня на футбольному полі середньої школи № 231 відбулася гра 14 туру Вищої футбольної ліги ФАСК, в якій збірна команда НУФВСУ-МАУП приймала «Легпром» з КНУТД.

 320 переглядів

17 травня 2017
Дядюнець робить «покер», «харчовики» сильніші за «медиків» Дядюнець робить «покер», «харчовики» сильніші за «медиків»
Матч 10-го туру Першої ліги чемпіонату Києва серед ВНЗ, в якому зустрілися команди НУХТ та НМУ ім. О.Богомольця, виявився багатим на забиті м’ячі. На двох суперники відзначилися 13 разів.

 221 перегляд

17 травня 2017
Анонс матчів 15 - 19 травня Анонс матчів 15 - 19 травня
Команда «Авіатор» відчула смак перемоги у минулій грі та спробують поборотися за 3 очки і в цьому матчі, та здобути їх у грі проти НПУ ім. Драгоманова дуже непросто. Гра

 172 перегляда

14 травня 2017
Андрія Павелко обрано членом Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу Андрія Павелко обрано членом Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу
На засіданні 67-го Конгресу ФІФА прийнято важливе для України рішення - Президент ФФУ Андрій Павелко обраний членом дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу.

 95 переглядів

13 травня 2017
Гольова перестрілка між НУХТом та ІСЗЗІ Гольова перестрілка між НУХТом та ІСЗЗІ
У п’ятницю, 12 травня, між собою зустрілися команди НУХТу та «Альянс» - ІСЗЗІ. «Харчовики» виступили номінальними господарями матчу, адже все дійство відбувалося на володінні НТУУ КПІ.

 123 перегляда

13 травня 2017
Формула успіху від «Драгоманівців» Формула успіху від «Драгоманівців»
У четвер, 11 травня, «Політехнік» НТУУ «КПІ» приймав у себе в гостях НПУ ім. М. Драгоманова. Зустрілися приблизно рівні за силою команди. Проте краще турнірне становище було в гостей. Тому футбол обіцяв бути насиченим боротьбою та емоціями.

 215 переглядів

12 травня 2017
Авіатор здобув першу перемогу у Вищій лізі ФАСК Авіатор здобув першу перемогу у Вищій лізі ФАСК
У четвер, 11 травня на футбольному полі стадіону КНЕУ ім. В. Гетьмана місцева команда «Економіст» приймала у себе в гостях команду «Авіатор». Команда з авіаційного університету за попередні 11 турів здобула лише 2 залікові пункти, тому на кожен матч вони налаштовуються, як на останній.

 308 переглядів

12 травня 2017
КНУКІМ на класі перемагає ДУТ КНУКІМ на класі перемагає ДУТ
Грою 12-го туру завершився тиждень у Першій лізі чемпіонату міста Києва серед ВНЗ. На стадіоні «КНЕУ» зустрічалися команди «КНУКІМ» та «ДУТ». Наразі суперники не входять до трійки лідерів дивизиону, та все ж очки були важливі для обох команд.

 192 перегляда

12 травня 2017
«Євро-Тім» розгромно перемагає «Євро-Тім» розгромно перемагає
14 тур І ліги ФАСК серед чоловіків для себе відкрили команди «Євро-Тім» Європейський університет та НМУ ім. О. О. Богомольця. Перші виступили номінальними господарями у цій зустрічі. Настрій в обох колективів був бойовий, гравці рішуче налаштувалися на матч. І, звичайно ж, це не могло не тішити вболівальників, які завітали на стадіон в такий прохолодний день.

 287 переглядів

11 травня 2017
"Грінченківці" каменя на камені не залишили від НАВСу
В середу, 10-го травня на футбольному полі СШ № 231 відбулась гра 12-го туру Вищої ліги ФАСК з футболу, в якій Київський університете ім. Б. Грінченка приймали команду Національної академії внутрішніх справ. Команди переслідують абсолютно різні цілі. Якщо господарі ведуть боротьбу за чемпіонство, то їхні опоненти боряться за збереження прописки у Вищій лізі.

 347 переглядів

11 травня 2017
Анонс матчів 10 - 12 травня Анонс матчів 10 - 12 травня
Аби мати шанси на боротьбу за перше місце, «грінченківцям» треба перемагати у всіх наступних матчах, чи вдасться це їм у грі з передостанньою командою Вищої ліги? Гра між

 193 перегляда

9 травня 2017