
Тріумф на «Динамо»: студентський футбол Києва підбив підсумки сезону
На стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у Всесвітній день футболу відбулася урочиста церемонія нагородження ХХVІІ Чемпіонату міста Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2025/2026 рр. Чемпіонат став одним із найбільш конкурентних за останні роки — із напруженою боротьбою на всіх етапах турніру, високою інтенсивністю матчів та суттєвим рівнем виконавської майстерності команд. Попри складні умови воєнного часу, студентський футбол столиці вкотре продемонстрував організованість, стабільність та здатність об’єднувати молодь навколо спорту.

Чемпіоном сезону стала команда Національної академії внутрішніх справ під керівництвом Олексія Чернишова, яка протягом турніру вирізнялася збалансованою грою, якісною організацією оборони та ефективною реалізацією моментів у вирішальних матчах.

Срібні нагороди здобула команда Київського національного університету будівництва і архітектури на чолі з Артемом Криворучком — колектив, який продемонстрував змістовний атакувальний футбол, характер і високий рівень командної взаємодії.

Бронзовими призерами стали футболісти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка під керівництвом Юрія Леня, які протягом сезону запам’яталися дисциплінованою грою та стабільними виступами у ключових поєдинках.

Окремо під час церемонії були відзначені кращі представники сезону за індивідуальними номінаціями, визначеними Радою тренерів ФАСК. Звання «Кращого воротаря» отримав Артем Малюк (КНУБА), «Кращим захисником» став Дмитро Савлук (КСУБГ), «Кращим півзахисником» — Дмитро Рожко (НАВС), «Кращим нападником» — Вадим Тенжицький (НАВС), а титул «Кращого бомбардира» чемпіонату здобув Даниїл Юшко (НУФВСУ). «Кращим тренером» сезону визнано Олексія Чернишова, який привів команду НАВС до чемпіонства.

Привітати учасників та вручити нагороди прибули представники спортивної, освітньої та студентської спільноти столиці. У церемонії взяли участь Заступник Міністра освіти та науки України, голова Спортивної студентської спілки України (СССУ) Андрій Вітренко, голова Асоціації футболу міста Києва Ігор Кочетов, Голова Святошинської РДА, президент СССУ у м. Києві Георгій Зантарая, директор ДУ «Агенція масового спорту України» Андрій Ребрина, голова Спілки ректорів ЗВО України Петро Куліков, ректор КНУБА Олексій Дніпров, ректор НАВС Руслан Сербін, в.о. ректора КСУБГ Олександр Турунцев та голова Київської профспілки працівників освіти і науки Олександр Яцунь.

Президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра у своєму виступі наголосив, що нинішній сезон вкотре підтвердив важливу роль студентського спорту у житті молоді та розвитку футбольної спільноти столиці. Він подякував керівництву закладів вищої освіти, тренерам, арбітрам, партнерам і організаторам за системну підтримку чемпіонату, а також окремо висловив вдячність ФК «Динамо» Київ та особисто президенту клубу Ігорю Суркісу за багаторічну підтримку студентського футболу та можливість для талановитої молоді проводити вирішальні матчі на легендарному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Окремі слова подяки були адресовані Захисникам і Захисницям України, завдяки яким студентська молодь має можливість навчатися, тренуватися та проводити спортивні змагання навіть у надскладний для держави період.

Завершення ХХVІІ Чемпіонату Києва вкотре підтвердило, що студентський футбол столиці зберігає високий спортивний рівень та має серйозний потенціал для подальшого розвитку. ФАСК і надалі планує розширювати систему студентських змагань, підвищувати організаційні стандарти турнірів та створювати додаткові можливості для розвитку молодих футболістів, тренерів і університетських спортивних програм.

Успіх цьогорічного турніру став результатом злагодженої роботи Футбольної асоціації студентів міста Києва, Асоціації футболу м. Києва, Департаменту молоді та спорту КМДА, Ради ректорів закладів вищої освіти України, Спортивної студентської спілки Києва та Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.
Значну підтримку у проведенні змагань надали партнери чемпіонату: страхова компанія «УСГ» (Українська страхова група) та громадська організація «Об’єднані спортом», а інформаційну підтримку турніру забезпечив медіа-партнер FOOTBALL HUB.
Прес служба ФАСК
26 травня 2026
261 перегляд




































































































































