Вольова перемога НУХТу у фінальному матчі Вольова перемога НУХТу у фінальному матчі
У четвер, 27 квітня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулася фінальна гра розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ в якому зустрілись команда Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та збірна команда Національного університету харчових технологій. Команди чудово грали протягом усього сезону, за що й були винагородженні можливістю грати у фіналі.

 389 переглядів

28 квітня 2017
Фінал Кубку Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ. ПОВНА ВЕРСІЯ Фінал Кубку Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ. ПОВНА ВЕРСІЯ
Вітаємо НУХТ зі здобуттям Кубку!

 295 переглядів

27 квітня 2017
Підсумки свята спорту та краси Підсумки свята спорту та краси
27 квітня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулася церемонія нагородження призерів III Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК.

 447 переглядів

27 квітня 2017
Дівчата з НУХТу в гарному гуморі готуються до фіналу Дівчата з НУХТу в гарному гуморі готуються до фіналу
У вівторок, 25 квітня в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій відбулася гра 13 туру Вищої ліги ФАСК з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ, в якій місцевий НУХТ приймали дівчат з НУФВСУ. І хоча з турнірної точки зору ця гра вже майже нічого не вирішувала, але обидві команди хотіли закінчити сезон перемого, а місцева команда ще й як слід підготуватися до фінального матчу розіграшу Кубку ФАСК.

 202 перегляда

26 квітня 2017
Підсумки конкурсу Підсумки конкурсу "Міс фото ФАСК"
Минулої п’ятниці завершилося голосування конкурсу «Міс фото ФАСК 2017», в якому взяли участь 7 красунь із кожної команди Вищої ліги ФАСК з футзалу.

 265 переглядів

25 квітня 2017
НПУ ім. Драгоманова – володарі Кубку з футзалу ФАСК НПУ ім. Драгоманова – володарі Кубку з футзалу ФАСК
У четвер, 20 квітня в центрі фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського відбулась фінальна зустріч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ у якому зустрінуться команди Національного університету харчових технологій та Національному педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

 426 переглядів

21 квітня 2017
Всі на фінал Кубку Києва серед студентських жіночих команд ! Всі на фінал Кубку Києва серед студентських жіночих команд !
27 квітня 2017 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

 418 переглядів

21 квітня 2017
Нагороди знайшли своїх переможців Нагороди знайшли своїх переможців
20 квітня в центрі фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського відбулася церемонія нагородження призерів XIV Чемпіонату та Першості з футзалу Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 392 перегляда

21 квітня 2017
Повна відеоверсія  фіналу Кубку міста Києва з футзалу серед студентів! Повна відеоверсія фіналу Кубку міста Києва з футзалу серед студентів!
Цей день настав!

 755 переглядів

20 квітня 2017
«Інфіз» капітулював перед НПУ «Інфіз» капітулював перед НПУ
У середу, 19 квітня у рамках 11 туру Вищої футзальної ліги ФАСК серед жінок між собою зустрілися команди НПУ ім. М. Драгоманова та НУФВСУ. Перші виступили господарями матчу. Обидві команди кожного матчу демонструють надзвичайно захоплюючу гру, яка точно не залишить нікого осторонь. Тому люди, які завітали на це дійство гарантовано провели час з користю.

 181 перегляд

20 квітня 2017
НПУ ім. М. Драгоманова -  Володар Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ НПУ ім. М. Драгоманова - Володар Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ
3:2 - "драгоманівці" перемагають одвічного конкурента - НУХТ.

 222 перегляда

20 квітня 2017
Фіналіст визначився в серії післяматчевих пенальті Фіналіст визначився в серії післяматчевих пенальті
У вівторок, 18 квітня в спортивному залі НУФВСУ місцева команда приймала дівчат з НПУ ім. М. Драгоманова в рамках півфіналу розіграшу Кубку з футзалу ФАСК серед жіночих студентських команд ВНЗ міста Києва. Команда з НПУ хотіла вийти в фінал і там помститися чемпіонам за своє друге місце, а команда з університету фізичного виховання і спорту має непоганих виконавців у своєму складі та певні свої амбіції, тому на глядачів очікував дуже цікавий двобій.

 180 переглядів

19 квітня 2017
 Попередня12345...48 Наступна