Пента-трик Коби, хет-трик Максимця Пента-трик Коби, хет-трик Максимця
У четвер, 11 листопада на футбольному полі СШ №231 відбулась гра 7 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому збірна Національного університету фізичного виховання і спорту України приймала команду «Динамо-Академія» з Національної академії внутрішніх справ.

 289 переглядів

12 листопада 2021
Ректору КНУТД Івану Михайловичу Грищенко виповнилось 65 років Ректору КНУТД Івану Михайловичу Грищенко виповнилось 65 років
В цей день свій ювілейний 65 День народження святкує Іван Михайлович Грищенко - ректор Київського національного університету технології та дизайну, доктор економічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, державний службовець 1 рангу, Лауреат Державної премії у галузі науки і техніки та людина, яка стола у витоків створення нашої країни, будучи народним депутатом України першого скликання.

 53 перегляда

11 листопада 2021
КУБГ у неоптимальному складі перемагають НУФВСУ КУБГ у неоптимальному складі перемагають НУФВСУ
Саме із перенесеного матчу 9 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО стартував поточний ігровий тиждень. 9 листопада на полі середньої школи №231 колектив Київського університету ім. Бориса Грінченко приймав збірну Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 168 переглядів

10 листопада 2021
Анонс матчів 08.11 - 12.11 Анонс матчів 08.11 - 12.11
Ігровий тиждень розпочнеться матчем 9-го туру, в якому КУБГ прийматиме НУФВСУ. Господарі зазнали першої поразки в сезоні у попередній грі проти НАВСу, натомість гості вирвали перемогу в матчі

 130 переглядів

9 листопада 2021
НАВС вириває перемогу над принциповим суперником НАВС вириває перемогу над принциповим суперником
5 листопада у селі Віта-Поштова відбувся завершальний матч 6-го туру столичного ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентських ЗВО. «Динамо-Академія» з Національної академії внутрішніх справ приймала колектив з Київського університету імені Бориса Грінченка.

 261 перегляд

6 листопада 2021
Драматична розв'язка в кінці поєдинку Драматична розв'язка в кінці поєдинку
4 листопада команди з Національного університету фізичного виховання і спорту України та Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова провели матч 6-го туру чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів на полі середньої школи №231.

 200 переглядів

5 листопада 2021
«Меркурій» продовжує впевнено лідирувати в поточному чемпіонаті «Меркурій» продовжує впевнено лідирувати в поточному чемпіонаті
Центральна гра 6 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО проходила на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України, де місцева збірна приймала «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

 125 переглядів

5 листопада 2021
«Легпром» здобуває перші очки в сезоні «Легпром» здобуває перші очки в сезоні
У понеділок, 1 листопада на футбольному полі коледжу ім. Сухомлинського стартував 6 тур ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів, в якому «Легпром» з Київського національного університету технології і дизайну приймав команду «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури.

 164 перегляда

2 листопада 2021
Анонс матчів 01.11 - 05-11 Анонс матчів 01.11 - 05-11
В поточному сезоні «Легпром» ще не здобував очок, попри непогану гру в окремих матчах. Цього разу до них завітають «будівельники», які за попередні 5 турів здобули вже

 118 переглядів

1 листопада 2021
Гольова феєрія у центральному матчі туру Гольова феєрія у центральному матчі туру
Заключний матч 5 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2021-2022 рр. відбувся у п’ятницю, 29 жовтня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України, де місцева команда приймала гостей з Національної академії внутрішніх справ.

 146 переглядів

30 жовтня 2021
Кращий бомбардир минулого сезону планує перевершити своє досягнення Кращий бомбардир минулого сезону планує перевершити своє досягнення
Команди з університетів Грінченка і Драгоманова провели матч 5-го туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО. Зустріч відбулась 28 жовтня на футбольному полі середньої школи №231.

 222 перегляда

29 жовтня 2021
Голкіпер НУФВСУ дарує три очки команді КНУ Голкіпер НУФВСУ дарує три очки команді КНУ
В матчі 5 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО відбулась гра між командами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та колективом з Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 287 переглядів

29 жовтня 2021
123123