НУБіПУ перемагає «медиків» НУБіПУ перемагає «медиків»
У четвертому турі першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, на стадіоні КНЕУ відбулась зустріч колективу «Медик» з ПВНЗ Київського медичного університету та збірної команди Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 267 переглядів

11 жовтня 2018
Матч лідерів групи А Матч лідерів групи А
10 жовтня, у четвертому турі змагань ФАСК, в групі А зустрілися команди які ще не зазнавали поразки в цьому сезоні. Національна академія внутрішніх справ приймала у себе в гостях Київський національний університет культури і мистецтв. Своїх улюбленців прийшли підтримати студенти академії які заповнили трибуни стадіону, така підтримка створили навколо матчу атмосферу свята та вболівальницького азарту.

 279 переглядів

11 жовтня 2018
НУФВСУ-МАУП наздоганяє «Будівельник» НУФВСУ-МАУП наздоганяє «Будівельник»
В середу, 10 жовтня на стадіоні КНУ ім. Тараса Шевченка місцева команда приймала збірну команду НУФВСУ-МАУП в рамках четвертого туру групи Б першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці.

 118 переглядів

11 жовтня 2018
Перша перемога команди «Легпром» у сезоні Перша перемога команди «Легпром» у сезоні
Четвертий тур в групі Б розпочався матчем між сенсаційними лідерами – командою «Будівельник» з КНУБА та колективом «Легпром» з КНУТД. Гра відбулась на центральному стадіоні м. Ірпінь – «Чемпіон» у вівторок, дев’ятого жовтня.

 177 переглядів

10 жовтня 2018
Нагородження віце-чемпіонів Першості Нагородження віце-чемпіонів Першості
П’ятого жовтня відбулося нагородження чоловічої збірної КНУБА з футболу, яка зайняла друге місце в Першості міста Києва серед студентських команд ЗВО сезону 2017/2018 рр.

 116 переглядів

9 жовтня 2018
Київ представлений чотирма командами на XVIII Чемпіонаті України з футболу Київ представлений чотирма командами на XVIII Чемпіонаті України з футболу
З жовтня в Києві розпочалися футбольні матчі першого туру Конференції «Центр» XVIII чемпіонату України з футболу серед команд закладів вищої освіти – Футбольної студентської ліги України.

 203 перегляда

9 жовтня 2018
ФАСК вітає з Днем учителя! ФАСК вітає з Днем учителя!
Від колективу Футбольної асоціації студентів м. Києва прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя!

 43 перегляда

7 жовтня 2018
Бойова нічия між « Медиком» та КНУ ім. Т. Шевченка Бойова нічия між « Медиком» та КНУ ім. Т. Шевченка
На стадіоні «Атлет», у рамках 3 туру ФАСК відбулася футбольна зустріч, де дебютант чемпіонату ФАСК ПВНЗ « Медик» приймав КНУ імені Тараса Шевченка.

 246 переглядів

5 жовтня 2018
Впевнена перемога університету Грінченка над «Економістом» Впевнена перемога університету Грінченка над «Економістом»
Університет Грінченка на власному полі приймав « Економіст» КНЕУ. Гра була наповнена великою кількістю гольових моментів, в більшості зі сторони господарів.

 187 переглядів

5 жовтня 2018
Лідери групи Б голів не забивали Лідери групи Б голів не забивали
Четвертого жовтня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету, місцева команда «Меркурій» прийняла гостей з НУФВСУ-МАУПА. Це був центральний матч третього кола в групі Б, адже обидва колективи претендують на попадання у фінальну частину.

 218 переглядів

5 жовтня 2018
XSPORT - інформаційний партнер ФАСК XSPORT - інформаційний партнер ФАСК
Під час VIII Звітно-виборної конференції ГО ФАСК відбулась пролонгація договору між Президентом ФАСК Вадимом Місюрою та директором каналу XSPORT Олегом Шадруновим. Саме вони поставили свої підписи під контрактом, який розрахований на 1 рік.

 142 перегляда

5 жовтня 2018
Вадима Місюру переобрано Президентом Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадима Місюру переобрано Президентом Футбольної асоціації студентів м. Києва
Четвертого жовтня в залі засідання Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась VIII Звітно-виборна конференція ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва».

 525 переглядів

5 жовтня 2018
123123