Дубль Олішанського приносить НАУ першу перемогу в сезоні Дубль Олішанського приносить НАУ першу перемогу в сезоні
Другий тур групового етапу змагань з футзалу серед студентських команд ЗВО розпочався 14 грудня матчем між командами «Авіатор» з Національного авіаційного університету та збірною Національного університету фізичного виховання і спорту України. Гра проходила в спортивному комплексі НАУ.

 120 переглядів

15 грудня 2021
Анонс матчів 13.12 - 17.12 Анонс матчів 13.12 - 17.12
Команда «Авіатор» розпочне новий сезон домашнім матчем проти збірної НУФВСУ, яка зазнала поразки в першому турі від НПУ. Якій з команд вдасться здобути перші очки в

 149 переглядів

13 грудня 2021
«Політехнік» розпочинає сезон з перемоги над КУБГ «Політехнік» розпочинає сезон з перемоги над КУБГ
У п’ятницю, 10 грудня перший тур XVIII Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО завершився матчем команд групи А, в якому збірна Університету Грінченка завітала в гості до колективу «Політехнік» з НТУУ КПІ.

 187 переглядів

12 грудня 2021
Вітаємо із Всесвітнім днем футболу! Вітаємо із Всесвітнім днем футболу!
У шанувальників футболу всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу. Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.

 71 перегляд

10 грудня 2021
Чинний чемпіон перебуває у непоганій формі Чинний чемпіон перебуває у непоганій формі
9 грудня розпочались матчі ХVІIІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО в групі А. На паркеті спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури місцева команда «Будівельник» приймала колектив Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

 207 переглядів

10 грудня 2021
Переконлива перемога «новачків» у матчі-відкритті сезону Переконлива перемога «новачків» у матчі-відкритті сезону
ХVІIІ Чемпіонат м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО стартував 8 грудня. На паркеті спортивного комплексу Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова місцева команда приймала збірну Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 209 переглядів

9 грудня 2021
Анонс матчів 08.12 - 10.12 Анонс матчів 08.12 - 10.12
Немовірний матч-відкриття ХVІIІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентів, в якому віце-чемпіон завітає до НПУ ім. Драгоманова, які минулий сезон пропустили. Цікаво буде побачити битву

 140 переглядів

8 грудня 2021
Виконавчий комітет ФАСК підбив підсумки першого кола футбольних змагань та прийняв рішення щодо початку футзального сезону Виконавчий комітет ФАСК підбив підсумки першого кола футбольних змагань та прийняв рішення щодо початку футзального сезону
У вівторок, 7 грудня відбулось засідання №21 Виконавчого комітету Футбольнної асоціації студентів м. Києва. Члени Виконкому зібрались у онлайн-конференції, аби підбити підсумки першого кола ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських змагань та обговорити початок та проведення жіночих та чоловічих змагань з футзалу серед столичних студентів.

 99 переглядів

8 грудня 2021
Підсумки першого кола змагань з футболу від прес-служби ФАСК Підсумки першого кола змагань з футболу від прес-служби ФАСК
Останні матчі першого кола ХХІІІ Чемпіонату столиці з футболу серед студентських команд ЗВО під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва відбулись на минулому тижні. Прес-служба ФАСК коротко розповість про лідерів та аутсайдерів цього сезону та оцінить шанси всіх команд на весняну частину чемпіонату.

 249 переглядів

29 листопада 2021
Вадим Місюра вручив нагороди партнерам студентського футболу з НУФВСУ Вадим Місюра вручив нагороди партнерам студентського футболу з НУФВСУ
В середу, 24 листопада у стінах музею історії Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулось урочисте нагородження партнерів та друзів київського студентського футболу нагородами Асоціації футболу м. Києва з нагоди 110 років столичного футболу.

 223 перегляда

25 листопада 2021
Протистояння команд із нижньої частини турнірної таблиці Протистояння команд із нижньої частини турнірної таблиці
23 листопада матчем між КНУ ім. Тараса Шевченка та НПУ ім. Михайла Драгоманова завершилось перше коло ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів ЗВО. Нарешті команди зустрілись у поєдинку 1 туру, який був перенесеним.

 146 переглядів

24 листопада 2021
Вітаємо з ювілеєм Ректора НУФВСУ Євгенія Вікторовича Імаса! Вітаємо з ювілеєм Ректора НУФВСУ Євгенія Вікторовича Імаса!
Сьогодні свій 60-річний ювілей святкує ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, почесний академік Національної академії педагогічних наук України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова Студентської спортивної спілки України, майстер спорту з настільного тенісу та людина, яка дуже любить студентський спорт у будь-яких його проявах – Євгеній Вікторович Імас.

 73 перегляда

23 листопада 2021
123123