НУХТ-2 перемагає «Університет культури» НУХТ-2 перемагає «Університет культури»
Перший тур чемпіонату ФАСК з футзалу подарував цікаве протистояння НУХТ-2 та новачка змагань «Університет культури» КНУКІМ

 20 переглядів

16 листопада 2018
Гольова перестрілка між командами ТНУ імені В.І. Вернадського та НАВС Гольова перестрілка між командами ТНУ імені В.І. Вернадського та НАВС
На стартових хвилинах протистояння активність в атаці почали демонструвати господарі. На 12 хвилині зустрічі ТНУ заробляє право на пенальті.

 20 переглядів

16 листопада 2018
Футбольна асоціація студентів м. Києва готова до старту футзального сезону Футбольна асоціація студентів м. Києва готова до старту футзального сезону
Настання холодної пори року асоціюється у членів Виконавчого комітету ФАСК та представників команд з початком футзального сезону. Саме цій події було присвячено чергове засідання Виконкому, яке відбулося 12 листопада в конференц-залі Федерації футболу м. Києва.

 145 переглядів

13 листопада 2018
«Політехнік» без проблем впорався з «Економістом» «Політехнік» без проблем впорався з «Економістом»
У четвер, 8 листопада на стадіоні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулось футбольне протистояння між «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та «Економіст» - КНЕУ ім. В. Гетьмана. Останні виступили господарями поля. Матч проходив у рамках восьмого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК.

 254 перегляда

9 листопада 2018
Матч лідерів групи Б Матч лідерів групи Б
Восьмий тур у групі Б подарував вболівальникам матч лідерів, в якому НУФВСУ-МАУП приймав другу команду групи НУБіПУ. Матч відбувся 8 листопада на футбольному полі ДЮСШ №15.

 264 перегляда

9 листопада 2018
Битва лідерів. КУБГ перемагає та очолює турнірну таблицю ВФАС Битва лідерів. КУБГ перемагає та очолює турнірну таблицю ВФАС
У Києві пройшов матч двох лідерів Групи “В” Конференції “Центр”, в якому “грінченківці” не словом, а ділом, заявили про свої лідерські амбіції ірпінському “НУДФСУ”.

 240 переглядів

8 листопада 2018
Запрошуємо на засідання Виконкому ФАСК представників футзальних команд! Запрошуємо на засідання Виконкому ФАСК представників футзальних команд!
Дванадцятого листопада, в понеділок, о 15.30 в Конференц-залі Федерації футболу м. Києва (вул. Брайчевського, 12) відбудеться засідання Виконкому ФАСК.

 142 перегляда

8 листопада 2018
«Політехнік» піднімається на третю сходинку групи А «Політехнік» піднімається на третю сходинку групи А
Шостого листопада, на стадіоні НТУУ «КПІ» місцева команда приймала «Меркурій-2» з КНТЕУ, в рамках 6 туру групового етапу змагань ФАСК з футболу серед столичних команд ЗВО.

 145 переглядів

7 листопада 2018
«Будівельник» зазнає нищівної поразки від принципового суперника «Будівельник» зазнає нищівної поразки від принципового суперника
У матчі восьмого туру групи Б, чемпіонату ФАСК, зустрілися принципові команди, господарями були КНУ ім. Тараса Шевченка до них завітали гості з КНУБА.

 212 переглядів

6 листопада 2018
«Меркурій» не помічає супротиву з боку «Легпрому» «Меркурій» не помічає супротиву з боку «Легпрому»
В понеділок, 5 листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету місцева команда «Меркурій» приймала гостей з Київського університету технології та дизайну колектив «Легпром».

 179 переглядів

6 листопада 2018
Погана реалізація моментів КНУ призвела до поразки Легпрому Погана реалізація моментів КНУ призвела до поразки Легпрому
Заключний 7 тур ФАСК перед зимовою перевою подарував глядачам ще одне цікаве протистояння. Легпром (КНУТД) приймав КНУ імені Тараса Шевченка.

 113 переглядів

3 листопада 2018
НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку
Центральна зустріч сьомого туру групового етапу змагань ФАСК з футболу відбувалась в п’ятницю, 3-го листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету. Саме там місцева команда «Меркурій», що вважається фаворитом за перше місце у групі Б, зустрічала гостей з НУБіПУ.

 202 перегляда

3 листопада 2018
123123