Історія звитяг студентської збірної України з футболу на Універсіадах Історія звитяг студентської збірної України з футболу на Універсіадах
У будь-якій команди є власна історія і, насамперед, її початок. Для Студентської збірної України таким початком була Всесвітня літня Універсіада 1995 року.

 44 перегляда

26 липня 2017
ФАСК на відпочинку ФАСК на відпочинку
Позаду перша половина літа, а отже до нового сезону залишається не так багато часу. Саме тому ми вирішили дізнатись як відпочивають від навчання та готуються до нового футбольного сезону хлопці та дівчата, що беруть участь у змаганнях Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 107 переглядів

20 липня 2017
Новости футбола в мобильном приложении от информационного партнера ФАСК Новости футбола в мобильном приложении от информационного партнера ФАСК
Читайте новости про студенческий и мировой футбол в новом мобильном приложении Footboom для Android-устройств, которое отныне можно найти в Play Market.

 42 перегляда

19 липня 2017
Вічна пам'ять Олександру Мащенко Вічна пам'ять Олександру Мащенко
На 39 – році життя раптово зупинилося серце відомого українського спортивного журналіста та коментатора, головного редактора телеканалу XSPORT та сайту XSPORT.ua Олександра Мащенка

 96 переглядів

13 липня 2017
Результати засідання Виконкому ФАСК Результати засідання Виконкому ФАСК
27 червня в конференц-залі Федерації футболу м. Києва відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 191 перегляд

30 червня 2017
Студентська збірна України взяла участь у закритті ХІІІ Всеукраїнської Універсіади Студентська збірна України взяла участь у закритті ХІІІ Всеукраїнської Універсіади
29 червня, на полі спорткомплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІПУ) у Києві, відбулось урочисте закриття ХІІІ Всеукраїнської Універсіади.

 166 переглядів

29 червня 2017
Віце-чемпіони Першості отримали свої нагороди Віце-чемпіони Першості отримали свої нагороди
23 червня в Клубі лідерів Київського національного університету культури та мистецтв відбулося свято під назвою «КНУКіМ Finish line of season 2017», на якому були підбиті підсумки спортивного сезону в університеті.

 207 переглядів

24 червня 2017
СК «Меркурій» КНТЕУ  оформили «золотий дубль» у матчі з «Політехніком» СК «Меркурій» КНТЕУ оформили «золотий дубль» у матчі з «Політехніком»
Матчем 18-го туру Вищої ліги ФАСК між «Політехніком» з НТУУ «КПІ» та «Меркурієм» з КНТЕУ, завершився XVIII чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ.

 259 переглядів

21 червня 2017
Увага! Засідання Виконавчого комітету ФАСК! Увага! Засідання Виконавчого комітету ФАСК!
До уваги всіх членів Виконкому та представників команд! У вівторок, 27 червня, о 13:00 в Конференц-залі Федерації футболу м. Києва (вул. Металістів, 12) відбудеться чергове засідання Виконкому ФАСК.

 109 переглядів

21 червня 2017
«Меркурій» взяв реванш у НУФВСУ-МАУП «Меркурій» взяв реванш у НУФВСУ-МАУП
На стадіоні Київського національного економічного університету 16 червня відбулася гра 16-го туру Вищої ліги ФАСК, в якому НУФВСУ-МАУП приймали команду з КНТЕУ «Меркурій». Цей поєдинок охрестили «матчем за чемпіонство» у Вищій лізі ФАСК з футболу, адже в активі обох колективів було по 15 перемог, одній поразці і одній нічиїй. Тому переможець цієї пари фактично ставав чемпіоном.

 329 переглядів

17 червня 2017
«Альянс» перемагає «європейців» у гольовій феєрії «Альянс» перемагає «європейців» у гольовій феєрії
В четвер, 15 червня на футбольному полі стадіону НТУУ «КПІ» відбулася гра 8-го туру Першої ліги ФАСК з футболу, в якій «Альянс» ІСЗЗІ приймав команду Європейського університету.

 339 переглядів

16 червня 2017
НАВС завершив сезон на сьомій сходинці НАВС завершив сезон на сьомій сходинці
14 червня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася зустріч останнього 18 туру Вищої ліги ФАСК з футболу, в якій НАВС приймав команду «Легпром» з КНУТД.

 192 перегляда

15 червня 2017
 Попередня12345...47 Наступна