Виграй м’яч з автографами зірок українського футболу Виграй м’яч з автографами зірок українського футболу
З нагоди завершення першого кола змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці та футбольного 2018 року, Футбольна асоціація студентів м. Києва спільно з ТМ «Parimatch» розіграють м’яч з автографами зірок національної збірної.

 69 переглядів

20 листопада 2018
ФАСК вітає з Днем студента! ФАСК вітає з Днем студента!
Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва вітає студентів закладів вищої освіти із Міжнародним днем студента!

 98 переглядів

17 листопада 2018
«Політехнік» без проблем впорався з «Економістом» «Політехнік» без проблем впорався з «Економістом»
У четвер, 8 листопада на стадіоні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулось футбольне протистояння між «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та «Економіст» - КНЕУ ім. В. Гетьмана. Останні виступили господарями поля. Матч проходив у рамках восьмого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК.

 253 перегляда

9 листопада 2018
Матч лідерів групи Б Матч лідерів групи Б
Восьмий тур у групі Б подарував вболівальникам матч лідерів, в якому НУФВСУ-МАУП приймав другу команду групи НУБіПУ. Матч відбувся 8 листопада на футбольному полі ДЮСШ №15.

 263 перегляда

9 листопада 2018
Битва лідерів. КУБГ перемагає та очолює турнірну таблицю ВФАС Битва лідерів. КУБГ перемагає та очолює турнірну таблицю ВФАС
У Києві пройшов матч двох лідерів Групи “В” Конференції “Центр”, в якому “грінченківці” не словом, а ділом, заявили про свої лідерські амбіції ірпінському “НУДФСУ”.

 239 переглядів

8 листопада 2018
«Політехнік» піднімається на третю сходинку групи А «Політехнік» піднімається на третю сходинку групи А
Шостого листопада, на стадіоні НТУУ «КПІ» місцева команда приймала «Меркурій-2» з КНТЕУ, в рамках 6 туру групового етапу змагань ФАСК з футболу серед столичних команд ЗВО.

 145 переглядів

7 листопада 2018
«Будівельник» зазнає нищівної поразки від принципового суперника «Будівельник» зазнає нищівної поразки від принципового суперника
У матчі восьмого туру групи Б, чемпіонату ФАСК, зустрілися принципові команди, господарями були КНУ ім. Тараса Шевченка до них завітали гості з КНУБА.

 212 переглядів

6 листопада 2018
«Меркурій» не помічає супротиву з боку «Легпрому» «Меркурій» не помічає супротиву з боку «Легпрому»
В понеділок, 5 листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету місцева команда «Меркурій» приймала гостей з Київського університету технології та дизайну колектив «Легпром».

 179 переглядів

6 листопада 2018
Погана реалізація моментів КНУ призвела до поразки Легпрому Погана реалізація моментів КНУ призвела до поразки Легпрому
Заключний 7 тур ФАСК перед зимовою перевою подарував глядачам ще одне цікаве протистояння. Легпром (КНУТД) приймав КНУ імені Тараса Шевченка.

 112 переглядів

3 листопада 2018
НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку
Центральна зустріч сьомого туру групового етапу змагань ФАСК з футболу відбувалась в п’ятницю, 3-го листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету. Саме там місцева команда «Меркурій», що вважається фаворитом за перше місце у групі Б, зустрічала гостей з НУБіПУ.

 202 перегляда

3 листопада 2018
КУБГ перемагають на класі у принциповому протистоянні КУБГ перемагають на класі у принциповому протистоянні
У сьомому турі Першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО, в групі А відбулась принципова зустріч двох кращих тренерів останніх сезонів. Команда «Меркурій-2» під керівництвом Олексія Яценко приймала збірну КУБГ, яку очолює Сергій Швець.

 266 переглядів

2 листопада 2018
«Драгоманівці» мінімально перемагають «економістів» «Драгоманівці» мінімально перемагають «економістів»
У рамках сьомого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК на полі зустрілися команди: НПУ ім. М. Драгоманова та «Економіст» - КНЕУ ім. В. Гетьмана. Матч проходив у четвер, 1 листопада, на стадіоні КНЕУ.

 277 переглядів

2 листопада 2018
 Попередня12345...67 Наступна
123123