Перемога дівчат з НУХТу

У футбольному залі Національного університету харчових технологій вчора зустрічались дві жіночі команди: КУБГ та НУХТ.

Гра розпочалась жваво і динамічно, дівчата підтримували високий темп матчу і вже на 5-ій хвилині зустрічі гравець №5 Анастасія Кліпаченко, з команди НУХТ, з легкістю відкрила рахунок. Футболістка продовжувала забивати впродовж всього протистояння. Завдяки її прицільним ударам команда виривалась все далі і далі вперед. Очевидно, вона найперша претендентка на звання «кращого бомбардиру сезону» серед дівчат. Адже за 40 хвилин зустрічі їй вдалось забити 6 м’ячів.

Гра велась переважно на половині футзального поля «грінченівок», дівчатам важко було відібрати м’яч у суперниць. Команда синьо-червоних значно переважала, помітними були їхні відточені комбінації та злагодженість гри . Проте навіть після 6 забитих м’ячів у сітку КУБГ(результат першого тайму) дівчата не засмутились і так само активно та наполегливо атакували ворота суперника. Лише на 33-ій хвилині матчу команді у салатовій формі вдалось розмочити рахунок 8:0. Проте забити більше дівчатам не випало нагоди.

Команда НУХТу завершила гру у своїх найкращих традиціях – безсумнівною перемогою 10:1. Цього сезону ще нікому не вдавалось вибороти футбольну першість у протистоянні з ними.