КПІ перемагає в студентському Ель - Класіко

У спорткомплексі КПІ відбувся матч ¼ фіналу кубку ФАСК. Зустрілись дві непрості збірні КПІ «Політехнік» та НАУ « Авіатор».

Матч активніше розпочав «Авіатор». КПІ грав розслаблено. Гравці НАУ пробивали з середніх дистанцій тим самим змушуючи голкіпера рятувати свою збірну. Темп матчу різко зростав: КПІ почав фірмову гру з коротким пасом , але «пілоти» обравши атакувальний стиль, не боячись більш іменитого суперника створювали небезпеку біля воріт КПІ. Гостям не вистачало точного завершального удару. Відчувалось, що ось-ось має бути перший гол у матчі, але хто його  організує – загадка. Адже команди мали однакові перспективи. Футболісти у синьому двічі виходили віч-на-віч з голкіпером, але нападникам не вистачало  впевненості, і голкіпер забирав м’яч до рук. «Авіатор»  створював момент за моментом, але вдача відверталася від них. КПІшникам вдалося пройти захист НАУ і перекинувши голкіпера відкрити відлік голам у цьому двобої. НАУ не опустив руки, продовжував тиск на ворота супротивника, і  через правий фланг гравці вивели нападника на ударну позицію і той з декількох метрів перевів м’яч у ворота.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак КПІ. Тепер вони грали першим номером. Матч тримав у напрузі, обидві команди  були гідні один одного. Глядачі побачили справжні футбольні гойдалки, але при цьому  кожен боявся помилитися, оскільки розумів помилка буде занадто дорого коштувати. Залишається остання хвилина поєдинку, КПІ отримав право на кутовий удар: простріл , і форвард у дотик забиваю м’яч, і виводить свою команду у півфінал кубку.

 2: 1  « Політехнік» вибиває НАУ з турніру.

Роман Воробйов

Фото:Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua 
www.parimatch.ua 
www.facebook.com/parimatch.ua 
vk.com/pari_match_ua

 
12 березня 2016

 621 перегляд

 
 
123123