«Аграрії» сильніші за НТУ

У спортивному комплексі  КПІ, хто сильніші,  вирішували дві футзальні збірні НУБІПУ та НТУ. Обидві команди розпочали спокійно й обережно. Перші небезпечні моменти виникали біля воріт НТУ. «Аграрії» атакували переважно через фланги. І ось у одній з атак через лівий край футболісти у зеленому  з гострого кута відправили сферу у ворота. Після забитого м’яча НТУ відразу почали намагатися відігратися. НУБІПУ тепер обрали тактику очікування, граючи на контратаках. НТУ більше атакували, але господарі набагато  небезпечніше були попереду. Користуючись обрізками суперника вони вибігали на рандеву з голкіпером, але останнього не вдавалося переграти. Дві рівні команди, грають у абсолютно однаковий футзал, можливо тому гра у першому таймі була скупа на голи.

Друга половина зустрічі аналогічна першій. Ніхто з команд не володів яскраво вираженою перевагою, але рахунок змушував НТУ атакувати більше та вони часто – густо обрізалися, та не повертались назад у захист, тому у результаті всіх помилок НУБІПУ мав велику кількість гольових моментів, але переправити м’яч за лінію воріт їм ніяк не вдавалося. НТУ важко переходив злагоджений захист суперника . І ось нападник у зеленій формі  зумів забити гол :  пройшов центральну лінію та з метрів  десяти  «з носка» поцілив у кут воріт - голкіпер безсилий. Та через декілька хвилин  «аграріям» вдалось  зробити рахунок  3 :0. Але на під завісу  поєдинку НТУ відіграють один м’яч. Та розлючені гравці НУБіПУ забивають ще два і встановлюють фінальний рахунок 5 : 1.