СБУ розділили очки з КУБГ

У залі НУФВСУ відбулась зустріч двох яскравих команд Вищої Ліги.

Достатньо було «грінченківцям» розігрітись, як 13-ий номер з початком відліку часу забиває  впевнений гол без будь-яких зусиль, у цей же час 2-ий номер СБУшників неочікувано для самого себе забиває повз воротаря, у відповідь. Гравці намагаються територіально балансувати, при цьому набираючи потужності у своїх тактичних комбінаціях, але точночті для завершення своїх передач «небесно-блакитним»  не вистачає.

№17 НУБГ підступається до воріт суперників і пробиває м’яч, в свою чергу, як вже закономірно, непосидючі «синьо-жовті» наступають їм на п’яти – 2:2. «Сбушники» чомусь не грають у відкриту, вони тримають оборону, боячись покинути свою територію, а «грінченківці» навпаки створюють собі досить хитке становище залишаючи свого голкіпера наодинці. Розбавляючи технічні аспекти моментними сутичками, команди наражають себе на небезпеку, жовті картки. Забитих голів мало, а от фолів на рахунку команд достатньо.

«Синьо-жовті» стали впевненіше грати, розпочинають блокування суперників, хоча 19-ий номер грінченків вмудряється проскочити повз захист – 3:2. Дальні передачі не досить вдалі, а от біля самих воріт гравці набагато ефективніші. Полишаючи власний захист, НУБГ дають можливість №2, Михайлу Каховику, забити ще один, третій гол.

Обидва суперники тримаю свої позиції непохитними, борючись на рівних, лише через прорахунки на флангах не вдається порушити нічию. Вичерпавши ліміт сил, гравці розраховують якщо не на швидкість, то на силу удару зокрема 4-ий номер «блакитних», якому не вистачає відстані витягнутої руки і м’яч у сітці, але результати незмінні.

Демонструючи запеклу боротьбу, ні академії СБУ ні університету ім. Грінченка не вдається схилити фортуну на свій бік, тому у цьому поєдинку перемогла дружба з результатом 3:3.

Вікторія Котощук

Фото: Роман Хоботов

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua  

www.parimatch.ua  

www.facebook.com/parimatch.ua  

vk.com/pari_match_ua

 

 
11 березня 2016

 527 переглядів

 
 
123123