«Медики» виривають перемогу

У вівторок в черговому протистоянні під егідою ФАСК зустрілись команди Академії СБУ та НМУ ім. Богомольця. Приймав цей матч  зал НФВСУ, що додало ще більшої пікантності грі. Після традиційного привітання команди одразу перейшли до дій, але хтось до активних, а хтось до пасивних. Зокрема, команда «сбушників» перейняла на себе ініціативу ведення гри, тому 2-ий номер впевнено відкриває рахунок проти суперників. Хоча на цьому атака воріт не припинилась, бо хлопці в синьо-жовтому також вдало використовують можливість пробивання пенальті і здобувають ще одне очко на своєму рахунку, яке приносить гравець під номером 3.

На превелике здивування вболівальників, «богомольці» грають непродуктивно та невпевнено. Вони рухаються по флангах, але без здійснення передач та контратак нічого не виходить, нападники ніяк не можуть влучити і неодноразові спроби лиш демонструють, що точності команді «блакитних» не вистачає. Але вдало скориставшись відсутність захисту біля воріт противників Павло Дрозд , №16, розпочинає відіграватись.

Вочевидь команда СЬУ всерйоз налаштована на перемогу, що і демонструє №8, Влад Піддубний та забиває гарний гол, здійснюючи маневрену гру повз оборону та чітке пробивання в сітку. У механізмі команди НМУ від початку гри чогось не вистачало, бо хлопці ніяк не могли почати справжню гру. І це напевно була відсутність №93, який з появою, створюю небезпечні моменти і з самого центру поля робить гол та ще раз, до кінця першого тайму, закріплює нічию – 3:3.

Внаслідок чисельних фолів «блакитних» та некоректної гри, «синьо-жовті» б’ють штрафний удар і він виявляється виграшним. Але команда суперників зібралась і почала гідну гру, тому «медики», підхопивши командний дух лідерів, прислухались до порад тренера і все ж розпочавши гру в пас, двічі забивають. «Сбушники» починають здавати першочергові позиції та втрачати з-під контролю м’яч, та все ж потуги перемогти з подачі Олега Міщинського, №10, приносять команді гол та сподівання хоча б на рівноцінний розподіл очок. Здавалось, що за 3 хвилини до завершення, хлопці так і будуть триматись центра поля, але №16 НМУ вириває цю перемогу з результатом – 6:5.

Сподівання щодо цієї гри були непередбачувані та неоднозначні, як і саме протистояння. Команда «синьо-жовтих» показала результат, але «медики» не звикли до програшів і як залишають найсмачніші моменти на завершення. 

Вікторія Котощук

Фото: Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua  

www.parimatch.ua  

www.facebook.com/parimatch.ua  

vk.com/pari_match_ua

 

 
16 березня 2016

 567 переглядів

 
 
123123