Анонс матчів 14-20 березня

НУХТ-2 — ДЕТУТ
Завдяки перемозі у цьому матчі, “нухтівцям” вдасться зрівнятись із своїм запеклим суперником — НУФВСУ-МАУП. А отже, футболісти повинні викластись на всі сто відсотків, щоб отримати необхідні  залікові бали.

Університет ім. Грінченка — НУХТ
Команда КУБГ зараз знаходиться у самій середині турнірної таблиці. І щоб дістатись трійки лідерів, дівчатам не вистачає зовсім трошки. Проте, здається, цього разу надії на яскраве майбутнє змушені зачекати, адже на них чекає грізний суперник — НУХТ.

НМУ ім. О. О. Богомольця -  Академія СБУ
Минулого тижня Академія СБУ змогла гідно протистояти сильному супернику. Чи зможуть футболісти і на цей раз показати якісну гру?

НУХТ — Авіатор (НАУ)
У середині турнірної таблиці Вищої ліги розгорілась справжня боротьба за місця. Одразу п'ять команд змагаються за право закріпитись на четвертій сходинці. А тому НАУ просто необхідно виборювати очки у НУХТ.

НУБіПУ — НПУ імені М. Драгоманова
Минула зустріч команд завершилась перемогою “педагогів” з рахунком 5:1. Чи змінився від того часу рівень гри обох суперників - покаже цей матч.

НПУ  - НУБІПУ

Господарі виглядають фаворитом, та все може статися.

ІКВС — НУФВСУ-МАУП
В останніх іграх обидві команди показали себе з хорошого боку, запропонувавши сильним суперникам гідну відповідь. Чи зможуть вони і у цьому матчі виступити на високому рівні?

КНУБіА — Академія СБУ
Важко передбачити можливий результат матчу, адже обидва суперника зараз знаходять на приблизно однаковому рівні.

ВМУРОЛ “Україна” - КНУ ім. Шевченка
ВМУРОЛ цього тижня очікує надскладний суперник - “шевченківці”. Проте, для “українців” цей матч — гарна можливість вдосконалити свої вміння у “польових” умовах.

Політехнік (НТУУ “КПІ”) - НТУ
У НТУ є чудова можливість “відзначитись” цього тижня. Адже, якщо команда пропустить хоча б один м'яч, то цифра у графі “пропущено” стане тризначною.

НУБІПУ - КУБГ

НУБІПУ у Кубку зіграє проти «грінченківців». Ці ж команди зустрічалися в кубковій дуелі великого футболу восени, що ж буде цього разу?

НПУ-НМУ

«Драгоманівці» зіграють проти «медиків». Фаворити господарі, та складний графік ігор млже внести корективи в розклади.

ІКВС – ЄУ

Глядачів очікує цікавий та безкомпромісний футзал.

На цьому тижні матчі пропускають:

Гавриленко 15.03 (НА СБУ)
Отрошко 15.03 (ДЕТУТ)
Білик 16.03 (НУХТ)
Островський 17.03 (НУФВСУ-МАУП)
Олійник 17.03 (КНУБіА)
Шапченко 17.03 (ВМУРОЛ)
Ардашніков 18.03 (КПІ)
Чухранов 18.03 (КНУ)
Воротинцев 18.03 (НМУ)
 
14 березня 2016

 774 перегляда

 
 
123123