НУБіПУ «громить» НТУ!

Ще одна зустріч ігрової п'ятниці, котра відбулась в спорткомплексі НПУ ім. Драгоманова, була зустріч між командами Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного транспортного університету. Якщо перша команда має ще досить не погані шанси вчепитись за призове місце, то друга бореться за виживання у Вищій лізі. 

Перші дві хвилини матчу м'яч контролювали номінальні гості, комбінуючи на половині "аграріїв", при цьому наносячи дальні удари, хоча великої небезпеки вони при цьому не створювали. Ну, а далі, трохи отямившись після зимової перерви, господарі, скориставшись відбором на своїй половині, швидко вибігли вперед й забили перший на гол. Далі гра проходила нервово, через потребу відіграти пропущений м'яч, " транспортники" почали багато фолити, за що були покарані "десятиметровим" ударом, котрий був вдало реалізований. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь НУБіПУ.

Другий тайм господарі повністю взяли під свій контроль, забивши при цьому ще три м'ячі, при тому що гостям це вдалося лише раз, через помилку в нападі при підключенні п'ятого польового, м'яч без особливих сладнощів було пробито в пусті ворота. 

Отож, матч завершився з рахунком 5:1 на користь НУБіП України.

Романчук Сергій

Фото: Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК –

Parimatch.ua 
www.parimatch.ua 
www.facebook.com/parimatch.ua 
vk.com/pari_match_ua

 
6 лютого 2016

 583 перегляда

 
 
123123