Нічия в битві лідерів!

В п'ятницю в спорткомплексі НПУ ім. Драгоманова проходила зустріч між командами НПУ ім. Драгоманова та КПІ. Обидва колективи прагнули лише перемоги, так як саме ці команди борються за призові місця в нинішньому чемпіонаті.
З самого початку першого тайму команди почали боротися за м'яч на кожному клаптику ігрового майданчику, не поступаючись один одному в жодному із епізодів. Перші десять хвилин хоч і на високих швидкостях, але доволі рівно, хоча дедалі більше моментів створювали господарі. Проте свої шанси на контратаках намагалися використовувати гравці команди КПІ. По суті, весь перший тайм грали в середині ігрового майданчику, нівелюючи при цьому будь-які підступи своїх суперників. Отож рахунок 0:0 і команди пішли на перерву.
Другий тайм жвавіше почали господарі, що й призвело до забитого голу на 21-й хвилині, при цьому було видно, що на цьому вони не зупиняться. Так і сталось, "драгоманівців" забили ще один гол і вже вели в рахунку з не поганим гандикапом. Це тривало до 36-Ї хвилини, так як саме тоді КПІ від квітами один гол. В повітрі відчувалася напруга, й недарма: на останній хвилині матчу, гості, все ж таки, змогли вирвати нічию і зробити рахунок 2:2. Команди розійшлись миром, отримавши кожна по одному заліковому пункті.