КПІ продовжує чемпіонську гонку

«Політехнік» (НТУУ «КПІ» ), який займає третє місце в турнірній таблиці, приймав поточного  аутсайдера турніру Академію СБУ.  КПІ потрібна лише перемога, щоб продовжувати золоту гонку турніру.

Прогнозовано матч   активніше розпочали гравці КПІ, узявши гру з перших секунд під свій контроль.  СБУ грали другим номером , розраховуючи на швидкі контратаки.  Після кількох якісних атак, гравці КПІ влучали у стійку, виходили на ударну позицію, але забити швидкий м’яч не вдалося . Поступово СБУшники вирівняли гру, але тільки почало  здаватися, що гра стає рівною, відразу КПІ проводить швидку атаку, яка закінчується взяттям воріт. Не довго музика грала, не довго рахунок був 1 : 0, відразу через декілька хвилин гравці СБУ провели  атаку й змусили голкіпера команди суперниці діставати м’яч з сітки власних воріт, 1: 1. Господарі поля і далі грали в комбінаційний футбол, гості ж грали більш індивідуально, а не командно. Було чути підказки з тренерської лави КПІ, схоже хлопці почули свого коуча, та провели показово ідеальну атаку, яка завершилася ударом з меж воротарського майданчика,  так рахунок став 2: 1. Одразу після другого голу  господарі продовжували штурмувати  ворота гостей і досягли  маленького футбольного свята –  3: 1. Ідеальна атака, в якій були задіяні усі гравці. КПІ впевнено контролювало гру.

СБУ відбивалося  та проводило  власні атаки, виникали гольові моменти, гості  то пробивали  чітко в голкіпера, то не реалізовували  вихід віч - на – віч. Невелика хвиля атак СБУ  не збила запал КПІ, і вони продовжували грати у свій футбол з дрібним пасом та чудовою командною грою. Та попри величезну кількість небезпечних моментів  перший тайм так і закінчився з рахунком 3:1 на користь «політехніків».

Першу атаку у другому таймі провели гравці СБУ, але  удар нападника розійшовся  з воротами. КПІ швидко отямилось   після тривожного дзвіночка від супротивників. Знову гру контролювали гравці у червоному(КПІ).  Через те, що без м’яча , як відомо грати тяжче, футболісти СБУ швидко втомилось, і другий проходив на половині поля гостей. КПІ продовжувало атакувати, і ось під час однієї з багатьох атак, гравці влучають у поперечку, це була лише репетиція перед взяттям воріт , яке сталося кількома хвилинами пізніше - потужний удар і рахунок стає 4:1. Комбінаційна гра нікуди не поділася, і вже в наступній атаці знову гол - п’ятий м’яч забили політехніки. Беззубий захист СБУ не в силах був стримувати атаку за атакою й пропустив шостий м’яч.

На прикінці  матчу  СБУ провели кілька запальних  атак, але найнебезпечніше, що вони створили - це удар у стійку. Після зразкової комбінації сьомий м’яч забивають молоді політехніки. Залишається одна хвилина до закінчення матчу,  і СБУ пропускає 8 м’яч  - розгром. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу КПІ з рахунком 8: 1.