НУФВСУ-МАУП ситуативно захоплює верхівку таблиці

НУФВСУ-МАУП ситуативно захоплює  верхівку таблиці

До початку другої частини змагань Першості під егідою ФАСК команди підходили в діаметрально протилежних станах: «Інфіз» в 2015 був в когорті лідерів, лише одного разу поступившись. «Детут» же навпаки лише одного разу насолоджувався звитягою й продовжує боротьбу у когорті аутсайдерів. Врешті решт, після поточного поєдинку нічогісінько не змінилося.

НУФВСУ-МАУП ледь не в першій атаці розписався у воротах: провалом в центрі захисту номінальних господарів скористався Бойко. Не минуло й десяти хвилин, як Харачура двома голами-близнюками зробив перевагу гостей розгромною. Михайло звільнився від опіки на лівому фланзі й влучно пробив в правий від голкіпера кут. Булгаков же зробив рахунок вкрай непристойним після чергового провалу центр беків господарів.

У другому таймі гості продовжували тиснути й покращували тим самим різницю м’ячів на свою користь, адже  у боротьбі з «шевченківцями» кожен м’яч може бути на вагу золота.  Гнатиш, Сушко, Островський та Крамаренко зробили рахунок більш ніж хокейним.

Детут? Господарі намагалися йти в атаки, та часто-густо все завершувалося на першій передачі, точність якої бажала бути кращою.

НУФВСУ-МАУП  після перемоги ситуативно очолив турнірну таблицю, та КНУ має 2 гри в запасі й багато чого в цій дуелі буде віршуватися в очній зустрічі.

Денис Бобр

Фото: Роман Хоботов

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК - Parimatch.ua    

www.parimatch.ua     
www.facebook.com/parimatch.ua     
vk.com/pari_match_ua

 
5 лютого 2016

 605 переглядів

 
 
123123