Запекла боротьба за три залікові пункти!

Пiсля новорiчної перерви, в спорткомплексi НУХТ, зустрiлись команди Нацiонального унiверситу харчових технологiй та Київського унiверситету iм. Б.Грiнченка. 

Вже з перших секунд зустрічi, "харчовики" взяли iнiцiативу в свої "ноги", й на 30-й секундi рахунок став вже 1:0 на користь НУХТу. Проте, трохи "прокинувшись", "грiнченкiвцi" все ж таки вирівняли гру й на 8-й хвилинi забили гол у вiдповiдь, тим самим зробивши його нiчийним. Гра проходила на зустрiчних курсах, хоча й гостi мали багато шансiв, щоб вийти вперед, але бiльш гостро й активно атакували "харчовики". Але до кiнця першої половини гри рахунок на табло так iне змiнився - 1:1.

Другий тайм нiчим не вiдрiзнявся вiд першого: господарi продовжували атакувати, а гостi шукали щастя на стрiмких переходах в контратаку. Щоправда, в перших гра пiшла краще, й на 22-й хвилинi, пiсля тривалого розiграшу на половинi суперника, "харчовики" знову вийшли вперед. Але, iдентичнодо ситуацiI в першому таймi, "грiнченкiвцi" змогли зрiвняти рахунок зi штрафного. Та в наступнiй атацi господарi знову вийшли вперед.

А на 32-й хвилинi НУХТ вiв з рахунком 4:2. Проте гостi не збиралися здаватися й вiдквитали один гол у свого суперника. Остання "пятихвилинка" була знову насичена на голи. Спочатку гостi змогли зрiвняти рахунок, але це тривало всього одну хвилину, й на 37-й хвилинi господарi знову перемагали з рахунком 5:4. 
Цей рахунок залишився кiнцевим, тому НУХТ здобуває першу перемогу в новому роцi, а КУБГ зазнає поразки.

Романчук Сергій

Фото: Олена Медвідь

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК –

Parimatch.ua 
www.parimatch.ua 
www.facebook.com/parimatch.ua 
vk.com/pari_match_ua

 
6 лютого 2016

 585 переглядів

 
 
123123