НУХТ перемагає «грінченківок»

Ще одне протистояння iгрового дня, але серед жiнок, НУХТ та КУБГ, яке також вiдбулося в спорткомплексi НУХТ, було iнтригуючим та цiкавим. 
Господарi майданчику вiдразу ж почали пресингувати "грiнченкiвок" на їхнiй полoвинi. I вже на 7-й хвилинi це дало свiй результат, точним дальнiм ударом "нухтiвки" вийшли вперед. А на 9-й хвилинi, їм вдалось подвоїти рахунок.

Проте, забити свiй гол могли й гостi, маючи для цього багато шансiв. Але НУХТ добре оборонявся й зупиняв своїх суперниць ще на пiдступах у свiй карний майданчик.

Майже весь перший тайм НУХТ грав з п’ятим польовим, й тим самим сильно вимотав суперниць. Добре "наївшись", за останнi 3 хвилини першого тайму, гостi пропустили три м’ячi, при цьому не забили жодного у вiдповiдь - 5:0 й розгром ще в першiй половинi зустрiчi.

Другий тайм, як i перший також почався для НУХТy з тактики "п’ятий польовий гравець", що й принесло свiй зиск. Господарi, буквально, насiли на "грiнченкiвок", що призвело до чотирьох забитих голiв, на що гостi змогли вiдповiсти лише раз на останнiй хвилинi матчу. Кiнцевий рахунок - 9:1 на користь дiвчат з НУХТy.

Романчук Сергій

Фото: Олена Медвідь

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК –

Parimatch.ua 
www.parimatch.ua 
www.facebook.com/parimatch.ua 
vk.com/pari_match_ua

 
6 лютого 2016

 488 переглядів

 
 
123123