«Драгоманівці» впевнено перемагають НТУ

Збірна НТУ приїхала на матч проти збірної НПУ у складі чотирьох гравців, включаючи голкіпера, тому початок зустрічі був відкладений на півгодини. Коли відтягувати далі вже не було куди довелося вибирати між технічною поразкою або грати в меншості. І відважні хлопці з НТУ обрали другий варіант. Слід зазначити, що зустрічались лідер і аутсайдер турнірної таблиці, тож інтрига тепер зникла повністю, питанням залишалось тільки скільки заб’ють «Драгоманівці».

Гра почалася і «транспортники» зразу ж включили тактику «автобус». Протриматися вийшло лише дві хвилини. Вже до десятої хвилини голкіперу НТУ довелося п’ять разів виймати м’яч із сітки.  Тим часом «Драгоманівці» продовжували змінюватись складами, а хлопцям з НТУ можна було тільки поспівчувати. На 11 хвилині команди порівнялися в складах. Артем Фаренюк отримав спочатку жовту за фол, а потім ще одну за розмови з арбітром. Але як тільки НПУ відновило більшість, вони забили ще два м’ячі. Далі був фол і чергова жовта для «Драгоманівців».  З цього стандарту на 17 хвилині транспортники змогли завдати перший удар в площину воріт! В заключні хвилини господарі ще двічі вразили ворота і за рахунку 9-0 пішли на перерву.

По перерві нічого не змінилося, продовжився сценарій першого тайму.  «Драгоманівці»  проводили ротації, які їм бажалось і навіть вийшов резервний голкіпер. В перші п’ять хвилин  другої половини влетіло ще три м’ячі. Далі транспортники спробували огризнутися і провели дві непогані атаки, але сили їх вже давно покинули і замкнути останню передачу було нікому.  За останні десять хвилин «Драгоманівці» забили ще 8 м’ячів, покращуючи свою різницю забитих і пропущених. Більше всіх у складі збірної НПУ вдалося відзначитися Максиму Мануйленко (6 м’ячів) та Роману Цапову  і Олександру Карбула  (по 4 м’ячі).

Тож в зустрічі лідера і аутсайдера «Драгоманівці» знищили збірну НТУ 19-0, граючи весь матч у більшості. Це був чудовий шанс для НПУ покращити свою статистику у лідерській гонці із збірною КПІ.