ВМУРОЛ перемагає в «трилерському» двобої

Початок другої частини  змагань мала дати відповідь на протилежні питання для двох команд: чи зможе ВМУРОЛ реально боротися за трійку призерів та чи зможуть «європейці» піднятися з останнього рядка турнірної таблиці. Після по-справжньому «трилерського» двобою  позитивну відповідь можна дати на перше питання.

Більш активніше матч розпочали гравці «Європейського університету», які  скористалися деякою розконцентрованістю гравців ВМУРОЛ й забили першими. Після помилки захисників Земляной відправив м’яч у ворота суперників.  Ініціативу прогнозовано перехопив ВМУРОЛ й після декількох небезпечних атак зміг не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед-обидва м’ячі на рахунку нападника «українців» Дороша.  Ще один м’яч на рахунку Зубленка.  Перший тайм в неспішному темпі добігав кінця й все йшло до того, що «червоні» підуть з комфортною перевагою відпочивати, та проти цього був нападник «європейців» Муха, який замкнув стрімку контра-атаку господарів.

У другому тайму «гойдалки» продовжувалися.  Ба більше - «європейцям» вдалося зрівняти рахунок. Невгамовний Чопа скористався помилкою захисників і відправив м’яча повз голкіпера.

Та чим більше часу залишалося до фінального свистка, тим більш явним була перевага у класі ВМУРОЛу. «Українці» менше помилялися й натомість користувалися невимушеними помилками суперника. Врешті решт Дорош, двічі розписавшись у воротах суперника, оформив «покер», ще один м’яч на рахунку Шапченка.

7:3 -  впевнена за рахунком перемога ВМУРОЛу, яка залишає шанси «українцям» у боротьбі за трійку лідерів. Європейський університет, втім, показав досить добру гру, що дає надію на подальші здобутки. 

Денис Бобр

Фото: Роман Хоботов

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК - Parimatch.ua    

www.parimatch.ua      
www.facebook.com/parimatch.ua      
vk.com/pari_match_ua

 
5 лютого 2016

 448 переглядів

 
 
123123