«Політехнік» без проблем впорався з «Економістом»

У четвер, 8 листопада на стадіоні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулось футбольне протистояння між «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та  «Економіст» - КНЕУ ім. В. Гетьмана. Останні виступили господарями поля. Матч проходив у рамках восьмого туру групи А першого етапу змагань з ФАСК.

З початком першого тайму підопічні Сергія Соботюка протягом декількох хвилин тримали м’яча під своїм контролем, але до небезпечного моменту це так і не призвело. Натомість, «Політехнік» активізувався і пішов у розніс. На 7 хвилині Антон Мельник уміло обіграв захисника «економістів» на фланзі і поцілив у сітку – 1:0. Надалі гра проходила під диктовку гравців КПІ. Навіть, якщо господарі переймали шкіряного під власний контроль, то все це обмежувалося перекочуванням м’яча без особливої загрози Олександру Шаповалу. Гострий момент біля воріт створив тандем десятого та восьмого номеру «Політехніка». Андрій Губеня пробив від лівого прапорця стандарт у карний майданчик, а Віталій Паляничка головою перевів шкіряного у напрямку воріт. Для забиття голу забракло точності. Щодо «Економіста», то за першу сорокап’ятихвилинку найпомітнішим та найактивнішим був Олексій Суліменко. Гравець час від часу обвідними ударами намагався створювати загрозу для суперника, робив випади у сторону карного майданчика, але «один у полі не воїн». Підтримка команди бажала бути кращою. Гості володіли територіальною перевагою до кінця першого тайму,  а от господарі розраховували на разючі контратаки.

Залишались якісь надії, хоча б на інтригу у другому таймі, але їх «Політехнік» швидко розвіяв. Гості продовжували так само легко створювати моменти для себе. Чого вартий тільки разюче простий відхід Олександра Орлова на фланзі, який продемонстрував Ігор Павленко. Футболіст завершив свій слалом ударом у ближній кут, але голкіпер записав сейв до свого активу. Постійні нагадування Андрія Кондратовича, що необхідно забити ще один гол, не були даремними для команди. Вже на 72 хвилині Андрій Губеня отримав передачу від товариша і пробив так, що, навіть, два голкіпера «економістів» нічим би не зарадили. Згодом, дублем відзначився Павло Пішта – 4:0.

Цей рахунок виявився остаточним і вивів переможців на другий щабель турнірної таблиці, а «Економіст» продовжує очолювати список з кінця. У резерві команди, нажаль, не має жодного очка.