«Політехнік» піднімається на третю сходинку групи А

Шостого листопада, на стадіоні НТУУ «КПІ» місцева команда приймала «Меркурій-2» з КНТЕУ, в рамках 6 туру групового етапу змагань ФАСК з футболу серед столичних команд ЗВО.

Загалом гра була дуже цікавою з точки зору положення колективів у турнірній таблиці, адже «Політехнік» мав нагоду наблизитись до перших двох команд у групі та відірватись від «Університету культури», в яких так само 9 очок. Натомість в разі перемоги гостей, вони могли б наздогнати вищевказану пару команд. Краще розпочала більш досвідчена команда КПІ, яка вже на 9-й хвилині відкрила рахунок в матчі. Андрій Губеня втік від захисників та чудово пробив повз голкіпера гостей. Після забитого голу, господарі відчули трохи більше впевненості, а їхні атаки виглядали дедалі небезпечними. Так одна з них завершилась чудовим дальнім пострілом Артема Іващенко. На перерву команди пішли за рахунку 3:0, а автором третього м’яча у ворота «торгового» став Роман Коробко, за 6 хвилин до свистка на перерву.

У другій половині гри, команда Олексія Яценко вийшла більш рішуче налаштована на боротьбу. Саме це призвело до вилучення Семена Лізуненко вже на 69-й хвилині, коли він отримав друге попередження. Проте, слід віддати належне його партнерам по команді, адже вони в меншості змогли забити гол престижу, автором якого став Олег Моторенко. Останнє слово в амтчі все ж було за нападником «Політехніка» Романом Коробкою, який оформив дубль на 80-й хвилині та встановив остаточний рахунок в матчі 4:1 на користь своєї команди. Таким чином КПІ перемагає в рідних стінах другу команду «торгового» і прагне боротися за перші місця у групі А та чекати матчу лідерів групи, який відбудеться вже у цю п’ятницю, НАВС прийме команду КУБГ.