НУБіПУ перемагає «Меркурій» у дуже видовищному поєдинку

Центральна зустріч сьомого туру групового етапу змагань ФАСК з футболу відбувалась в п’ятницю, 3-го листопада на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету. Саме там місцева команда «Меркурій», що вважається фаворитом за перше місце у групі Б, зустрічала гостей з НУБіПУ.

До слова, серед вболівальників на трибунах був присутній ректор Національного університету біоресурсів та природокористування Ніколаєнко Станіслав Миколайович та Президент ФАСК Місюра Вадим Ярославович. Можливо саме це спонукало гравців обох команд з перших хвилин увімкнути максимальні швидкості та демонструвати по-справжньому високий рівень гри. Вже на 3-й хвилині матчу Сергій Шишкін скористався невдалими діями центральних захисників «торгового», опинився на ударній позиції та завдав дуже точного удару в дальній кут Дмитра Міхєєва, який не мав шансів парирувати цей постріл. Гості вийшли вперед, а несамовита підтримка керівництва їхнього університету, тільки ще більше мотивувала гравців. Хочу вже 15 хвилин потому рахунок став рівним, а автором гола-красеня став Юрій Правук, який був перший на підбиранні після подачі від кутового прапорця і одним дотиком відправив м’яч у сітку воріт Дмитра Бурлаки. За рівного рахунку команди трохи збавили темп і намагалися заволодіти м’ячем та центром поля, саме тому боротьби було дуже багато, але вона виглядала культурно та по-спортивному гарною. Рівним рахунок зберігався до 33-ї хвилини першого тайму, коли у майже ідентичній ситуації до першого голу, Дмитро Касабуцький скористався помилкою захисників і чудово пробив з-за меж карного майданчику. Загалом до перерви гра була майже рівною, але у господарів мало що виходило у позиційних атаках, натомість НУБіПУ непогано вдавалось переходити від оборони до нападу, через що їхні атаки виглядали досить небезпечними.

Після перерви підопічні Олексія Яценко спробували створити тиск на суперника та майже не випускати його із власної половини поля, але гості чудово були підготовлені до гри на контр-атаках. На початку другої сорокап’ятихвилинки Сергій Шишкін оформив дубль, збільшивши перевагу своєї команди в рахунку. «Меркурій» намагалися відігратись, але м’яч просто не летів у ворота, або з ударами справлявся Дмитро Бурлака. Мацною крапкою в матчі став четвертий гол у ворота КНТЕУ від Богдана Козія, який за кілька хвилин до фінального свистка скористався помилкою при передачі голкіпера та захисника, і з центра поля перекинув Міхєєва, який задалеко вийшов з рамки воріт. 4:1 і цілком заслужена перемога НУБіПУ над командою «Меркурій» , завдяки чому вони піднімаються на другу сходинку та залишаються на відстані трьох очок від лідера збірної НУФВСУ-МАУП. Колектив КНТЕУ з сімома набраними очками залишає за собою третю сходинку в групі Б.