«Будівельник» зазнає нищівної поразки від принципового суперника

У матчі восьмого туру групи Б, чемпіонату ФАСК, зустрілися принципові команди, господарями були КНУ ім. Тараса Шевченка до них завітали гості з КНУБА.

Матч розпочався одразу з атаки гостей, вихід віч-на-віч з голкіпером змарнував Афар Хішам. Цей момент завів команду господарів що вилилось у швидкий гол на 11 хвилині. Отримавши м’яч у карному майданчику Кондратенко Олексій самотужки розібрався з захисником та прокинувши поміж ніг м’яч красивим ударом відправив круглого у дальній кут. А вже на 19 хвилині він же оформлює дубль, знову залишивши захисників позаду та дуже легко перегравши голкіпера. На 27 хвилині неймовірний по точності удар вдався Топцову Олександру, він пробив з 25 метрів у самісіньку дев’ятку. Але останнє слово у першому таймі було за 17 номером господарів, Біль Владислав перевершив свого партнера по команді та забив з 33 метрів. На перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь господарів.

На другий тайм команди виходили з великою перевагою господарів, інтригою було чи на в’яжуть гості боротьбу або намагатимуться зберегти ворота сухими у другому таймі. Інтриги не сталося. Вже на 48 хвилині вийшовши на заміну Войтюк Глєб робить рахунок 5:0. Пекельну двохвилинку влаштували Лозовик Владлен та Меджітмухаммет Хоммматлієв забивавши на 56 та 58 хвилинах. Дубль на 74 хвилині оформив Топцов Олександр. А крапку в матчі постави Тимовський Андрій, його гол на 86 хвилині став останнім в матчі.

У підсумку при тотальній перевазі господарів, розгромна перемога 9:0 на користь КНУ ім. Тараса Шевченка та гарний старт другому колі у групі Б.