Битва лідерів. КУБГ перемагає та очолює турнірну таблицю ВФАС

У Києві пройшов матч двох лідерів Групи “В” Конференції “Центр”, в якому “грінченківці” не словом, а ділом, заявили про свої лідерські амбіції ірпінському “НУДФСУ”.

Столична команда не стала гаяти часу. Вже в першій 10-хвилинці спочатку Павло Лідінфу, а за ним Сосо Двалі встановили комфортний для киян гандикап. Стартовий натиск завершився, тож “податківці” взяли справу до своїх рук. Але підопічні Леоніда Гудкова не змогли реалізувати свої моменти.

Натомість Владиславу Кобі та Євгенові Миколаюку вдалося до перерви збільшити перевагу “КУБГу” до 4-х голів.

Другий тайм розпочався спокійно до 73-ї хвилини. Владислав Ніколенко влаштував такий собі бенефіс після виходу на заміну. Спочатку він вразив ворота Следзерського перший, а на 90-й хвилині другим голом.

Як підсумок - 6:0, КУБГ із 11-ма очками залишається єдиною командою без поразок у своїй групі. Ірпінь програє вдруге за цей чемпіонат, але перебуває від нового лідера на відстані двох балів.

06.11.2018, ЧУ серед студентів, Конференція “Центр”, Група “В”. Київ, ст. школа №231.
“КУБГ” 6:0 “НУДФСУ”
Голи:
 5’ Лідінфу, 7’ Двалі, 31’ Коба, 45’ Миколаюк, 73’, 90’ Ніконенко.