Погана реалізація моментів КНУ призвела до поразки Легпрому

Заключний 7 тур ФАСК перед зимовою перевою подарував глядачам ще одне цікаве протистояння. Легпром (КНУТД) приймав КНУ імені Тараса Шевченка. Номінальні господарі розпочали гру з контролю м’яча. Натомість першу гольову можливість створили підопічні Костянтина Сахарова. КНУ провели якісну контратаку. Із-за великих розривів між захисниками КНУТД пройшла розрізна передача на Хомматлиєва Меджітмухаммета, але 8 номер з вигідної позиції не зумів переграти голкіпера гостей. Після цього вже Легпром мав хороший момент для взяття воріт суперника. Господарі вийшли в контрнаступ і після передачі в штрафний майданчик, м’яча підхопив нападник Антонов Влад, але обігравши воротаря, не зміг влучити в порожню рамку. На 15 хвилині першого тайму КНУ створюють ще один момент. Захисник команди підключився на кутовий і після націленої подачі він злету пробивав у дальній кут, але в ствір влучити не вдалося.

Загалом, обидві команди обмінялися хорошими нагодами, для того щоб відкривати рахунок на табло. За короткий відрізок часу підопічні Костянтина Бабича змогли перехопити ініціативу і створити декілька небезпечних моментів. Особливо небезпечним був 4 номер Ніраз Рома, який спочатку пробивав лівою у дальній кут, а потім зі штрафного удару. Микита Тегаєв був на місці в обох випадках. Можливо найкращий момент в першому таймі не реалізували господарі. Пройшов прихований пас у штрафний майданчик, але Вдовиченко Віталій з кількох метрів влучив у голкіпера, пробивавши «по-піжонськи». Першого забитого м’яча вболівальникам довелося чекати під завісу першої половини гри. Вище згаданий Антонов Влад вийшов віч на віч і спокійно пробив у нижній кут. Але і це ще не все. Саме перед свистком головного арбітра на перерву, той таки Ніраз Рома елегантно розібрався зі своїм опонентом та прострілив на дальню стійку. Передачу замкнув нападник Антонов Влад, тим самим зробивши рахунок 2:0 та оформивши дубль у цьому протистоянні. За такого рахунку команди пішли відпочивати.

Другий тайм гості розпочали активніше. 8 номер КНУ Хомматлиєв Меджітмухаммет індивідуально розібрався із захисниками і вийшов сам на сам, але знову не влучив у ворота. Вже на 60 хвилині університет Шевченка отримує право на одинадцятиметровий удар, але й тут гравець не зміг його реалізувати, пробивши майже по центру. Забігаючи наперед, то основною причиною поразки КНУ була суцільна не реалізація моментів, у Легпрому ж навпаки, з цим проблем не було. На 68 хвилині опорний півзахисник господарів Шаламида Влад заробив перспективний штрафний удар з вбивчої відстані. Сам заробив і сам виконав. Ефектно перекинувши стінку, рахунок став 3:0. За таких подій гравці КНУ побігли всіма силами в атаку, але провести хоч одне взяття воріт їм не вдалося, тому що з реалізацією у гостей були великі проблеми. Натомість КНУТД могли робити рахунок більш розгромним, але найактивніший гравець матчу, як на мене, Ніраз Рома, змістившись в центр пробивав по воротах, але влучив в поперечку.

Як висновок, хочу сказати, що гра між цими двома колективами була наповнена великою кількістю моментів, але реалізація сьогодні була на боці господарів. Ну, а підопічним Костянтина Сахарова бажаємо удачі в наступних матчах забити все те, що вони реалізували.