Матч лідерів групи Б

Восьмий тур у групі Б подарував вболівальникам матч лідерів, в якому НУФВСУ-МАУП приймав другу команду групи НУБіПУ. Матч відбувся 8 листопада на футбольному полі ДЮСШ №15.

Після впевненої виїзної перемоги «нубіпівців» над командою КНТЕУ, вони мали шанс реабілітуватись перед вболівальниками за поразку 2:0 на своєму полі від колективу «інфізу» наздогнати своїх кривдників. Завдяки здобуттю трьох очок в минулому турі, хлопці підійшли до протистояння у чудовому гуморі. Хоча на старті поєдинку краще виглядали підопічні Сергія Бойченка. На перших хвилинах Дмитро Мохначук міг завершати чудовий розрізний пас від партнера, але кут був дуже гострим і пробив нападник точно в голкіпера. Загалом початок гри був за НУФВСУ-МАУП, аж поки на 27-й хвилині вони не залишились в меншості, а Вадим Широкоступ отримав пряму червону картку за грубий фол в центрі поля. За різної чисельності гравців, малюнок гри вирівнявся і команди обережно довели перший тайм до завершення за рівного рахунку та майже без гольових нагод.

По перерві гості з перших хвилин спробували реалізувати чисельну більшість і вдалось їм це вже на третій хвилині другого тайму. Чудова подача на дальню стійку, скидка головою від Дмитра Касабуцького і Сергій Шишкін з кількох метрів фактично розстріляв ворота суперника. Швидкий гол і гра повністю перейшла під контроль НУБіПУ. Чудову нагоду відзначитись мав В’ячеслав Писаревський, який на підступах до чужого карного майданчика зміг обіграти чотирьох захисників та пробити під саму стійку воріт, але надійно зіграв на лінії воріт Дмитро Косяков. Проте навіть голкіпер «інфізу» був безсилим, коли автор першого голу Сергій Шишкін віддав точну розрізну передачу на Антона Гришина, який на замаху прибрав захисника та пробив точно в кут воріт. На 75-й хвилині нападник оформив дубль, а точну передачу цього разу віддав Богдан Козій. Гришин обіграв воротаря на швидкості та зробив рахунок 3:0 на користь своєї команди. До слова, автор результативної передачі за кілька хвилин до цього з острого кута влучив у стійку воріт суперника і загалом виділявся активністю на лівому фланзі атаки. Відквитати один гол міг Денис Митник, але його вихід віч-на-віч з голкіпером завершився ударом в останнього с кількох метрів. Проте забити гол престижу господарі поля таки змогли за хвилину до фінального свистка, а його автором став Мохначук Дмитро, який загалом єдиний з команди НУФВСУ-МАУП, хто награв на результативну дію.

Тож обидві команди мають в активі по 19 набраних очок і боротьба в групі Б продовжує набирати обертів. Слід відзначити команду НУБіПУ, яка в цьому сезоні, після невдалого старту, продемонструвала свої амбіції та те, що не боються будь-якого суперника.