Лідери групи Б голів не забивали

Четвертого жовтня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету, місцева команда «Меркурій» прийняла гостей з НУФВСУ-МАУПА. Це був центральний матч третього кола в групі Б, адже обидва колективи претендують на попадання у фінальну частину.

Попри відсутність забитих м’ячів матч видався досить насиченим та цікавим, з великою кількістю боротьби на полі. Ініціативою володіли господарі поля, проте швидкісна гра нападників НУФВСУ-МАУП раз-по-раз завдавала клопоту захисникам КНТЕУ. Двічі в матчі арбітр міг поставити пенальті у ворота гостей, але в обох випадках не побачив фолу з боку захисників, хоча і Олександр Безпалий і Юрій Правук падали на газон досить реалістично. Кілька непоганих нагод мав Максим Гида, але хлопцю не вистачило впевненості в собі та можливо трохи футбольного везіння. Серед гравців НУФВСУ-МАУП слід в першу чергу відзначити голкіпера – Артема Строкоуса, який своєю впевненою грою додавав надійності оборонцям.

Не дуже вдалий старт сезону для підопічних Олексія Яценко, які безумовно будуть набирати по ходу змагань. Чотири залікові пункти в трьох матчах, проте й опоненти грають не так впевнено. Очолює групу Б віце-чемпіон минулорічного розіграшу Першості команда «Будівельник» з КНУБА, а команда НУФВСУ-МАУП йде третьою з чотирма очками в двух матчах і в наступному турі на них очікує непроста виїзна гра на полі КНУ ім. Шевченка. Для вболівальників кращого старту сезону годі було й очікувати.

Владислав Третяк

Фото: Альона Місюра

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
5 жовтня 2018

 198 переглядів

 
 
123123