Результативна нічия між командами «Меркурій»-2 та НПУ ім. М. Драгоманова

У рамках другого туру Групи А обличчя до обличчя зійшлись дві команди, які є безперечними авторитетами у футбольному просторі: СК КНТЕУ – «Меркурій - 2» та НПУ ім. М. Драгоманова. Господарями поля виступили «меркурівці».

Першим, хто хотів та міг відкрити рахунок був «драгоманівець» Олександр Прилуцький. Влучним прострілом футболіст пробивав у площину воріт, але для Артема Шутковського це не завдало ніякого дискомфорту. Блискучий сейв гравця і ворота врятовані. Градус на полі трохи піднявся, і вже наступний небезпечний момент був оформлений підопічним Олексія Яценка. Артем Білоус, розігруючи кутовий, уміло закидав м’яча у сторону воріт суперника. Проте, Владислав Гуз нагадав про себе та безперечно відіграв у захисті своєї команди. У відповідь команда НПУ ім. М. Драгоманова контратакувала, але гольовим результатом не відзначилася. На цьому гострі та небезпечні моменти в обох команд вичерпалися. Зауваження від свого тренера, щодо недостатньої щільності «меркурівців» у середині поля недолітали до адресата. В той час, у суперників також були певні проблеми у прогресивності та активності. Під завісу першого тайму мав нагоду відзначитись Владислав Бондарчук. Після м’якого навісу до карного майданчику, хлопець зльоту пробивав по м’ячу, однак для голу не вистачило майстерності у виконанні.

У другій половині зустрічі команди були налаштовані рішуче. Тому й не дивно, відкриття рахунку було здійснене на першій хвилині другого тайму. Микита Олексюк залишившись віч – на віч з кулею у центрі поля, вирішив перевірити голкіпера «Меркурія» на реакцію після перерви. Тож відправив круглого з правого флангу у сітку і влучив. Рахунок було нарешті відкрито. У відповідь суперники нічого не змогли пред’явити своїм опонентам, окрім сталої гри на своїх позиціях. Неточні передачі, відсутність підтримки в атаці, розгубленість «меркурівців» далися в знаки, а саме пропущеним ще одним голом. На цей раз, відзначилась сімнадцятка «драгоманівців». Після подачі товаришем шкіряного із-за межі поля, м’яч прилетів до самотнього Володимира Сухомлинського, якому залишилося лише підставити ногу – 2:0. Після пропущеного другого м’яча підопічні Олексія Яценка намагалися нав’язати боротьбу, але все було марно, допоки гравці не заробили пенальті. Важко було промахнутися із семиметрової позначки Дмитру Чаповському і тому, на 74 хвилині «меркурівці» забили перший гол за гру.  Увійшовши в кураж, через хвилину Артем Білоус доказав візаві, що не все ще закінчено. Денис Антонов отримав у карному майданчику суперника навіс від товариша по команді. Побачив, як Артем забігає на паралельному курсі і викотив шкіряного під удар «трійці» - 2:2. Надалі до завершення поєдинку обидві команди намагалися вивести команду вперед, але зробити цього жодній із них не вдалося.

Отож, по завершенню матчу виникла велика інтрига, стосовно того, якою гра буде далі та чи зуміють команди покращити свою результативність. Адже ми  знаємо на що здатна кожна з команд. Будемо сподіватися, що це тільки початок, а далі буде краще.