Бойова нічия між « Медиком» та КНУ ім. Т. Шевченка

На стадіоні «Атлет», у рамках 3 туру ФАСК відбулася футбольна зустріч, де дебютант чемпіонату ФАСК ПВНЗ « Медик» приймав КНУ імені Тараса Шевченка. Після мінімальної перемоги 1:0 над  чемпіоном України серед студентських команд ВНЗ сезону 2013-2014, 2014-2015 «Меркурієм» КНТЕУ, підопічні Костянтина Сахарова підходили до цього протистояння у хорошому настрої. «Медики», навпаки, після поразки у першому матчі від «Будівельника» КНУБА хотіли покращити ситуацію у таблиці.

Перший тайм розпочався спокійно. Спершу, КНУ почав задіювати флангові передачі , але ніхто з гравців не встигав замкнути дальню стійку. Після цього гра пішла зустрічним курсом і вже медичний університет  мав, як мінімум три гольових можливості, щоб відкривати рахунок. , підопічні Дмитра Дубенка організували  три виходи на побачення з голкіпером. Перший момент номінальні господарі створили з флангу, де  з гострого кута вривався гравець «медиків», але  влучив прямо у голкіпера. Після цього виникла обрізка захисників КНУ біля власного штрафного майданчику, якою міг скористатися нападник «Медику», але голкіпер гостей, виставивши ногу, парирував удар суперника. Господарі не виключалися і мали ще один момент для взяття воріт Микити Тєгаєва. Пройшов розрізний пас і знову вихід віч на віч, але футболіст «Медику» пробив вище воріт. Ну, а відкрила рахунок на табло все ж таки команда Костянтина Сахарова. В середині першого тайму Олексій Кондратенко потужним дальнім ударом метрів з 25 поклав м’яч під поперечку. За такого результату команди пішли відпочивати.

У другій половині зустрічі «Медик» проявивши характер та бійцівські якості зміг не тільки зрівняти рахунок, а ще й вийти вперед. Ініціатором цих двох забитих м'ячів став нападник медичного університету Сергій Федірець, який «вистрілив» дублем». У першому голі футболіст проявив індивідуальну майстерність, вриваючись в штрафний майданчик, він змістився з флангу в центр та пробив у ближній кут. У другому взятті воріт, Сергій зіграв на випередженні з голкіпером і в останню мить зміг проткнути м’яча за лінію і вивести свою команду вперед. Після такого надлому, команда КНУ змогла перехопити ініціативу та взяти гру під свій контроль. В заключні 25 хвилин на полі переважали саме гравці університету Шевченка. Такі старання принесли свої плоди. Під завісу матчу м’яч отримав Валентин Сінкевич, який обвідним ударом лівою влучив у дальній кут.

Як висновок, хочу сказати, що гра була рівною і команди нічим не поступалися одна одній. Тож бойова нічия, яка приносить колективам по заліковому балу.