Впевнена перемога університету Грінченка над «Економістом»

Університет Грінченка на власному полі приймав « Економіст» КНЕУ. Гра була наповнена великою кількістю гольових моментів, в більшості зі сторони господарів. Підопічні Сергія Швеця відразу взяли м’яч під свій контроль і почали показувати, хто є домінуючою командою на футбольному полі. Перша гольова можливість могла увінчатися у взяття воріт вже на початку зустрічі. Нападник КУБГ, прокинувши м’яч собі на хід, звільнився від опіки опонентів та пробивав під поперечку, але голкіпер кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. Після цього ж відразу йде подача з флангу і вже захисник виносить м’яч з лінії власних воріт.

Загалом, у першому таймі університет Грінченка більшість своїх наступів організовував правим флангом, звідки було здійснено багато подач та гострих прострілів у штрафний майданчик. Ну, а перше взяття воріт відбулося на 21 хвилині, де м’яча підхопив капітан команди Миколаюк Євген і дальнім ударом відкрив рахунок у матчі. За статистикою «грінченківці» повністю переважали «економістів» і ще мінімум три стовідсоткових можливості не реалізували. Тут вже слід відзначити воротаря КНЕУ, який виручав свою команду, як міг.

Наприкінці першої половини гри КУБГ заробляє право на стандарт. До м’яча підійшов той таки Євген Миколаюк і чудовим різаним ударом, перекинувши стінку, відправив круглого у сітку воріт суперника. Тим самим, капітан оформив «дубль» і взагалі був найбільш згадуваним на полі. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

Щодо команди економічного університету, то підопічні Соботюка Сергія декілька разів класно вибігали в контрнаступи, але футболістам не вистачало завершальної стадії . Найактивнішим у складі «Економісту» був капітан Резнік Олександр. Найбільша гострота в атаці йшла саме через його лівий фланг. Декілька разів він непогано накручував гравців університету Грінченка та змушував понервувати оборону господарів.

Другий тайм показав, що команда Сергія Швеця не збирається зупинятися і буде збільшувати свій гандикап. Головний тренер зробив декілька замін, які помітно вплинули на остаточний результат матчу. Спочатку, гравець «грінченківців» вишуканою верховою передачею нагородив партнера, який підключився до атаки з лівого флангу. Той, спокійно прийняв м’яч та лівою ногою пробив у ближній кут. Така перевага дозволяла господарям почувати себе комфортно. Але на цьому наступи КУБГ продовжувалися. Пройшла чергова атака лівим флангом, звідки послідувала навісна передача, яку головою замкнув футболіст команди, яка збільшила свій відрив до чотирьох забитих голів. За десять хвилин до закінчення ігрового часу фінальну крапку поставив атакувальний півзахисник команди. Пройшовши флангом та увірвавшись у штрафний майданчик, він націлено пробив у дальній кут і довів рахунок до розгромного.

Отже, 5-0 впевнена перемога на класі університу Грінченка та важливі набрані три пункти, а команда «Економіст» тим самим продовжує залишатися на останній сходинці турнірної таблиці групи А.