КНУКІМ закріплюється на першому місці

3-го жовтня на полі стадіону “ТЕМП” у першості  ФАСК, у групі А відбувся матч 3-го туру де Київський національний університет культури приймав другу команду КНТЕУ.

Перший тайм розпочався з того що господарі одразу взяли ініціативу до своїх рук. Одразу ж на 3-тій хвилині небезпечний штрафний у воріт торгового університету, атакуюча лінія КНУКІМ раз-по-раз створювали моменти у воріт суперника, головною загрозою був Джікія Кахабері його вихід на рандеву з воротарем на 10-тій хвилині фолом зупинив захисник але арбітр цей епізод арбітр проігнорував. А от вже наступну атаку гості зупинили ціною жовтої картки та небезпечним штрафним біля своїх воріт. Перший гол у матчі виник на 23-тій хвилині, довге вкидання з аута на Двалі Сосо який кивком голови виводить на побачення з воротарем Кучеренко Миколу який впевнено реалізує момент. Неприємний епізод стався всередині тайму, в боротьбі за верховий м’яч пошкодження отримав другий номер КНУКІМ та не зміг продовжити зустріч. Кінцівка першого тайму за гостями вони контролювали гру та намагалися відігратись на що отримували гострі   контр-випади в свої ворота, один з таких закінчився голом Марчук Олександр точною передачею залишає захисників позаду та виводить нападника на рандеву з воротарем, удар в один дотик і рахунок 2:0.

На другий тайм команди вийшли ще більш заряджені на боротьбу. Господарі продовжили нарощувати перевагу. На 51-щій хвилині гол з прострілу забиває Джікія Кахабері, та робить рахунок 3:0, його простріл у воротарську призводить до метушні в результаті чого м’яч потрапляє в сітку від захисника. На це гості відповіли дальнім пострілом з 35 метрів, поперечка. Четвертий гол КНУКІМ забивав у своєму вже фірмовому стилі, простріл на дальню стійку який в однин дотик замикає Воколюк Максим. Після цього гра вже була зроблена та команди очевидно догравали матч. Але господарі так не вважали і продовжували забивати. Дублем у матчі відзначився Джікія Кахабері, його вихід на побачення з воротарем закінчився ідеальним ударом під стійку.

За підсумками матчу рахунок на табло 5:0, команда КНУКІМ впевнено лідирує в групі А.