Впевнений старт сезону для команди КНУКіМ

27 вересня на футбольному полі стадіону Київського національного економічного університету відбулась гра другого туру в групі Ф, де місцева команда приймала гостей з «Університету культури» КНУКіМ.

В першому турі «кнукімівці» продемонстрували впевнену гру, перегравши опонентів з НПУ ім. Драгоманова із рахунком 4:1. Натомість «економісти» зазнали нищівної поразки від «Політехніку».

І цьому матчі команди видали феєричний початок, коли за перші 20 хвилин зустрічі рахунок вже був 2:2. Відкрив його Павло Станович на 6-й хвилині, вивівши господарів вперед. Далі на 16-й та 17-й хвилинах чудовий дубль оформив Владислав Ломухін, що вивело вже КНУКіМ вперед по рахунку. А вирівняв ситуацію на 20-й хвилині Максим Даниленко. Та попри такий непоганий стар, ключовим моментом стало завершення першої половини гри та гол «у роздягальню» капітана «Університету культури» Сосо Двалі, який зіпсував плани тренерського штабу КНЕУ на другий тайм.

У другій половині гри команди створювали значно менше гольових нагод та грали відштовхуючись від рахунку. Проте одна разюча контр=-атака таки завершилась взяттям воріт на 76-й хвилині, коли Микола Кучеренко встановив остаточний рахунок в грі 4:2 на користь своєї команди, яка після 2-х турів очолює турнірну таблицю групи А.