КУБГ перемагають на класі у принциповому протистоянні

У сьомому турі Першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО, в групі А відбулась принципова зустріч двох кращих тренерів останніх сезонів. Команда «Меркурій-2» під керівництвом Олексія Яценко приймала збірну КУБГ, яку очолює Сергій Швець.

Очевидно, що «Меркурій-2» не така сильна команда за виконавцями і сформовано переважно із студентів перших курсів, проте дати бій супернику на своєму стадіоні вони було зобов’язані. Старт матчу видався досить важким для господарів, адже вже на першій хвилині Владислав Коба міг реалізовувати вихід віч-на-віч з воротарем, але той зміг перевести м’яч на кутовий. Чудова подача капітана «грінченківців» Євгена Миколаюка на голову Кобі, який цього разу бездоганно реалізував свій шанс.

Забивши швидкий гол, гості трохи збавили оберти та почали грати від рахунку, який їх влаштовує, але при цьому дуже надійно діючи в обороні. Команді «Меркурій-2» трохи не вистачало впевненості та рішучості в діях поблизу чужого карного майданчику і це було помітно по тим нечастим нагодам на половині поля суперника. Проте і гості не дивували вболівальників своїми шансами на друге взяття воріт, адже в захисті гравці КНТЕУ відчували себе більш впевнено, аніж в атаці. Перший тайм запам’ятався сейвом голкіпера «торгового» Микити Данілевського, після необачної зрізки головою від власного захисника і чудовим, але трохи неточним, ударом зі штрафного від Дмитра Чаповського. До слова Дмитра слід відзначити, адже він виділявся своєю впевненістю та точністю в діях у складі господарів поля. На перерви колективи пішли за мінімальної переваги КУБГ.

У другому таймі хід гри майже не змінився. Багато контролю м’яча від «грінченківців», багато передач на власній половині поля, але замало гольових моментів та нагод подвоїти рахунок. Хочу втома давалась взнаки і оборонці КНТЕУ помилялися все частіше. Міг забивати другий гол Євген Миколаюк, але його удар із вбивчої позиції парирував Данілевський. Нечисленні контр-атаки господарів виглядали досить небезпечними, але майже жодна не була доведена до удару. Натомість КУБГ відзначились вдруге. Знову капітан виконав точну подачу зі штрафного, а Влад Никоненко, якого загубили захисники у власному карному майданчику, завдав точного удару головою. Тож досить впевнена перемога гостей, які в останніх п’яти турах здобули 15 очок і очолили турнірну таблицю. Проте дивлячись на їхню гру виникає питання: із яким рахунком завершився поєдинок двох принципових суперників, якби «грінченківці» не витрачали так багато сил на безглузді балачки з арбітром, суперником та навіть з глядачами? Натомість слід віддати належне молоді КНТЕУ, яка попри свою невпевненість, проявила бажання боротись за свій університет та свого тренера.

Владислав Третяк

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
2 листопада 2018

 266 переглядів

 
 
123123