Асоціації футболу м. Києва виповнилось 110 років

Вчора, 7 жовтня 2021 року, в офісі Асоціації футболу м. Києва відбулося урочисте засідання Виконавчого комітету з нагоди 110-ї річниці від дати заснування Київської футбольної ліги, правонаступницею якої стала Федерація футболу міста Києва, а на сьогодні це Асоціація.  Для участі в засіданні були запрошені і взяли участь видатні київські футболісти, заслужені майстри спорту Андрій Біба та Володимир Мунтян, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Іван Федоренко, провідні тренери, керівники футбольних осередків міста та співробітники Асоціації.

З урочистою промовою на засіданні виступив президент Асоціації Ігор Кочетов, який стисло ознайомив присутніх з історичними віхами становлення, розвитку та сьогодення київського футболу, подякував всім присутнім, а також футбольним осередкам міста, за їх підтримку і відданість київському футболу.

Ігор Кочетов також проінформував присутніх про те, що за поданнями Асоціації до цієї знаменної дати 120 осіб із числа тренерів та футбольних функціонерів міста відзначено державними нагородами та відомчими відзнаками. Отримав свою відзнаку і Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Ярославович Місюра.

Учасники урочистого зібрання поділилися своїми спогадами про футбольне життя столиці України в різні роки, а також виказали своє бачення майбутнього київського футболу.

Виконавчим комітетом прийнято рішення щодо проведення 16 грудня 2021 року урочистостей з нагоди 110-ї річниці на НСК «Олімпійський», на що Асоціація вже отримала відповідну згоду від дирекції цього державного підприємства.

У кінці заходу президент Асоціації всіх присутніх нагородив ювілейною медаллю «110 років Київському футболу» та презентаційним буклетом про її діяльність.

Джерело інформації: ffk.kiev.ua

 
8 жовтня 2021

 65 переглядів

 
 
123123