ФАСК вітає із Міжнародним днем студента

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже сьогодні - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди будоражила їхні молоді душі. Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв'язки між студентами різних країн. Істотний вплив на розвиток студентського руху зробили трагічні події осені 1939 року в Чехословаччині. Тоді 17 листопада тисячі студентів міста Праги та їхніх викладачів заповнили вулиці міста, протестуючи проти гітлерівської окупації, але вони були арештовані німецько-фашистською владою і розстріляні, або відправлені в концтабори. Міжнародний день студентів був заснований у 1941 році в Лондоні на світлу пам’ять загиблих студентів Чехословаччини.

Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва щиро вітає все студентство зі святом. Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні та спорті, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Разом ми створюємо щасливе майбутнє України!

Прес-служба ФАСК

 
17 листопада 2021

 77 переглядів

 
 
123123