Президент України Володимир Зеленський завітав до новозбудованого гуртожитку КНТЕУ

У рамках участі в партнерському форумі «Освіта України-2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями», що пройшов на базі Київського національного торговельно-економічного університету 9 лютого 2021 року, відбувся візит Президента України Володимира Зеленського до новозбудованого гуртожитку університету. Супроводжували Главу держави ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова ради студентського самоврядування КНТЕУ Максим Белінський.

Президент України особисто оглянув територію, 4-поверховий соціально-побутовий комплекс із приміщеннями для самопідготовки та навчання студентів, коворкінгу, спорту (тренажерна зала, зала для фітнесу, більярду, настільного тенісу) та студентського дозвілля (кінотеатр, медіастудія, студія звукозапису, репетиційні зали тощо), пральнею, медичним ізолятором та перукарнею. Особливу увагу було приділено житловим кімнатам студентів. Володимир Зеленський переконався в інклюзивності будівлі, яка повністю забезпечена пандусами, ліфтами тощо. Оглядаючи спортивні приміщення, пан Президент зазначив, що посприяє отримати сучасні тренажери для забезпечення молоді всіма можливостями вести здоровий та спортивний спосіб життя.

Ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі повідомив, що з кожним роком кількість студентів збільшується, тому університет робить все для забезпечення комфортних умов проживання та вирішення проблеми перенаселення гуртожитків.

Володимир Зеленський позитивно оцінив зроблену роботу, поспілкувався з представниками студентства та побажав подальших успіхів у формуванні сучасного та якісного освітнього середовища.

Джерело інформації: knute.edu.ua/blog/read/

 
10 лютого 2021

 63 перегляда

 
 
123123