Міністр освіти і науки України привітав КНУТД з 90-річчям

У четвер, 3 грудня 2020 року, очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Київський національний університет технологій та дизайну, який нещодавно святкував своє 90-річчя.

«Укотре переконався, що наша національна система вищої освіти спроможна забезпечити високоякісну підготовку фахівців на рівні світових стандартів. Освітній процес здійснюється з використанням сучасного обладнання, зокрема комп’ютерного. Київський національний університет технологій та дизайну відомий і в Україні, і далеко за її межами як заклад, який суттєво впливає на формування тенденцій індустрії одягу та моди. Ми маємо ще багато зробити, аби наші здобутки були відомі у світі», – зазначив Сергій Шкарлет.

Очільник МОН ознайомився з  роботою наукових та навчальних лабораторій, спеціалізованих аудиторій із сучасним обладнанням, творчих майстерень, навчальне ательє, а також зустрівся з членами ректорату.

За словами голови Наглядової ради університету, президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, КНУТД – це флагман із підготовки фахівців у сфері дизайну, промислових технологій, фармації. «За роки функціонування тут здобули освіту понад 200 тисяч осіб. Університет справедливо пишається своїми випускниками», – сказав він.

«Наш університет – сучасний, багатопрофільний навчально-науково-інноваційний комплекс із широко розвиненою інфраструктурою й відповідною матеріально-технічною базою, який здійснює багаторівневу підготовку кваліфікованих фахівців різних спеціальностей. 37 викладачів мають почесні звання заслужених працівників різних галузей. 30 викладачів стали лауреатами Державної премії в галузі науки і техніки України. Ми дуже багато уваги приділяємо практичній підготовці, завдяки чому наші випускники повністю готові до самостійної роботи на сучасних підприємствах», – зазначив ректор університету, академік НАПН України Іван Грищенко. 

Довідково.

Університет готує фахівців для галузей легкої та хімічної промисловості, індустрії моди, бізнесу, художньо-технічного моделювання та дизайну промислових виробів, мистецтва, економіки та побутового сервісу тощо. Нині в університеті навчається майже 10 тис. студентів, освітній процес здійснюють 90 докторів та понад 300 кандидатів наук. Функціонує 16 наукових шкіл та 3 мистецьких школи.

У структурі – десять навчальних інститутів та факультетів, три коледжі (у Києві, Львові та Чернігові), а також Київський інститут технологічного університету в Цілу (Китайська Народна Республіка).

Джерело інформації: https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkarlet-vidvidav-kiyivskij-nacionalnij-universitet-tehnologij-ta-dizajnu

 
4 грудня 2020

 140 переглядів

 
 
123123