Засідання Виконкому ФАСК: підсумки року що минає та плани на наступний рік

В середу, 26 грудня відбулось засідання №5 Виконавчого комітету ФАСК, яке стало останнім в цьому календарному році та головною метою якого було підведення підсумків року, що минає та планування роботи команди ФАСК на початок нового 2019 року. За доброю традицією, що сформувалась в останні кілька років, членів Виконкому в своїх стінах гостинно прийняв Національний педагогічний університету ім. М. Драгоманова, в центральному корпусі якого і відбулося засідання.

З вітальним словом від імені ректора НПУ ім. М. Драгоманова Віктора Андрущенко, виступив Проректор з навчально-методичної роботи Ігор Вєтров: «Ми раді вітати Вас в стінах нашого університету. Команда Футбольної асоціації студентів м. Києва робить дуже важливу роботу, адже спорт та активний спосіб життя молоді має процвітати в нашому суспільстві. Віктор Петрович відданий фанат футболу, саме тому ми завжди раді нашій співпраці. Від його імені бажаю Вам плідної роботи та веселих свят!»

В свою чергу Президент ФАСК Вадим Місюра подякував за прийом та розпочав роботу Виконавчого комітету. Першим питанням, що було розглянуто, було підведення та затвердження підсумків першого кола Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2018/19 рр., десяти турів першого кола Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2018/19 рр. та чотирьох турів першого кола V Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО сезону 2018/19 рр.. Також були встановлені строки дозаявкового періоду з 28 січня по 7 лютого 2019 р., а друге коло змагань з футзалу розпочнеться з 11 лютого 2019 р.

В ході засідання було затверджено одне з ключових його питань – план роботи ФАСК на перше півріччя 2019 року. В новому році Футбольна асоціація студентів м. Києва святкує свій 20-річний ювілей і підготовка до відзначення цієї події – один з важливих напрямків роботи колективу.

Не менш важливим було і проведення жеребкування розіграшу Кубку з футзалу серед чоловічих та жіночих команд ЗВО. Тож у півфіналі розіграшу Кубку серед жіночих команд ЗВО були сформовані наступні пари команд

НУХТ – КУ ім. Б. Грінченко

НПУ ім. М. Драгоманова – НУФВСУ

Результати жеребкування чвертьфіналу розіграшу Кубку з футзалу серед студентських команд ЗВО:

«Авіатор» НАУ – НПУ ім. М. Драгоманова

КНУ ім. Т. Шевченка – НУХТ

«Будівельник» КНУБА – НУБіПУ

КУ ім. Б. Грінченка – КНТЕУ

Команди, що вказані першими є господарями поля на дану стадію розіграшу Кубку.

Вдалось дізнатись думки тренерів команд з Першої ліги, які дізнались свого суперника на стадії 1/4 розіграшу Кубку. Тренер КНУ ім. Тараса Шевченка Микола Давиденко: «Команда НУХТ – наш давній суперник, з яким буде приємно позмагатись за вихід у півфінал. Разом з їхнім тренером Тарасом Шпичкою ми грали в одному клубі та я завжди радий зустрічатись з ним як тренери різних команд. Загалом їхня команда справила на мене сьогодні враження в матчі з НПУ ім. Драгоманова, адже в хлопців явно присутні бійцівські якості. Загалом Виконком пройшов у робочій атмосфері, завдяки чому ми змогли звернути увагу на велику кількість питань. Всіх з наступаючими святами!»

Тренер «Авіатора» з НАУ Ігор Дайнеко: «Йшовши на засідання Виконкому, я вже знав який суперник очікуватиме на нас в 1/4, тому особливо не здивувався. Але так просто ми здаватись не будемо і спробуємо «потріпати нерви» головному претенденту на цей трофей. Загалом в мене наразі дві команди, що грають у Першій лізі та моя основна задача – навчити їх грати та не боятись нікого з суперників. Загалом хлопці молоді, тому ми проходимо період становлення, не зважаючи на всі негаразди на нашому шляху.»

Під завершення засідання Президент ФАСК Вадим Місюра щиро подякував всім членам Виконкому та гостям засідання за плідну роботу та побажав всім чудових свят.

Прес-служба ФАСК

Фото: Володимир Чахоян

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
27 грудня 2018

 292 перегляда

 
 
123123