Нічия на користь НАВСу

Програму 9 туру Першої ліги з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва закривали команди: Національна академія внутрішніх справ та Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут. Дата матчу – 20 грудня. Майданчиком для зустрічі був обраний спортивний манеж Київського національного університету будівництва та архітектури. Матч обіцяв вийти результативним, адже обидві команди у попередньому турі забили як мінімум по чотири м’ячі кожна у ворота суперника. Обидві продемонстрували гідну гру, тому з честю входили до п’ятірки кращих команд турнірної таблиці Першості.

Гра виправдала очікування. Так, як вже на 2 хвилині було відкрито рахунок. Юрій Яворський виконував кутовий стандарт на дальню стійку, а Руслан Лук’яненко лише вдало підлаштував ногу, м’яч влучив у противника, а потім у сітку. Рикошет приніс команді ВІТІ ім. Героїв Крут перший гол. Надалі гра проходила на зустрічних курсах, суперники по черзі турбували один одного на підступах до воротарських володінь. Змінити хід подій вдалось Національній академії внутрішніх справ. Діагональна передача Сергія Кучерука була адресована Ярославу Кругляку, який перевів м’яч у нижній кут воріт. Недостатній захист воротарського майданчику зіграв із НАВСом злий жарт. На 15-ій хвилині, все той же Ярослав Кругляк на лівому фланзі обіграв на швидкості трьох суперників та здійснив простріл у «дев’ятку». Голкіпер в той час відволікся на забігання Артема Сименюка із правого флангу і пропустив другий забитий м’яч. Під завісу першого тайму зрівняти результат все ж таки вдалося, завдяки автоголу. Сергій Романюк опинився не в тому місці і не в той час біля власних воріт, а суперник уміло скористався цим.

Відразу після початку другого тайму Дмитро Ширай покарав суперника за помилку у центрі поля і потужним ударом поцілив у правий кут воріт. Проте, менше ніж за п’ять хвилин Військовому інституту вдалося відновити паритет, однак нічийний рахунок протримався недовго. За справу взявся сьомий номер НАВСу. Після пострілу Ярослава Кругляка із кутового стандарту, Василь Чекед у карному майданчику прийняв шкіряного, а другим дотиком «розстріляв» голкіпера ВІТІ. Було очевидно, що останнім важко знаходити вільні зони так, як команда суперника компактно оборонялась. Тому підопічний Андрія Литвиненка вдався до цікавого рішення. Хлопець взяв на себе гру, дістався чужої половини поля і зупинився. Чіткий, рівний та сильний удар гравця з місця збентежив Максима Римарчука від неочікуваності – 4:4. До завершення матчу команди більше не створили загроз одна одній. Довгоочікуваний свисток арбітра зафіксував бойову нічию між призерами Першої ліги.