НАВС перемагає та залишається лідером Першості

21 грудня, у Першій лізі відбулися змагання з футзалу, в восьмому турі,  номінальні господарі з Інституту кримінально-виконавчої служби приймав однолітки з Національної академії внутрішніх справ. Гра проходила на полі спортивного комплексу НУХТ.

Розвівши мяч в центрі поля, гості одразу взяли ініціативу у свої руки, про це свідчить гол на 2 хвилині, автором якого став Дмитро Ширай він замкнув передачу від свого партнера який власне і створив цю атаку гарно зігравши на перехваті. Команда НАВС з неабияким запалом атакувала та прагнула відзначитися ще, велика кількість небезпечних моментів була зведена нанівець голкіпером ІКВС Олександром Адальєвим він рятував свою команду майже щохвилини. І ледь не в першій же атаці свій гол забивають господарі на 13 хвилині відзначається Антон Антоненко, він самотужки продерся флангом та з другої спроби пробив точно в кут. Але раділи господарі не довго вже за три хвилини Максим Лонський знову виводить свою команду вперед. А вже за хвилину його партнер Василь Чекед подвоює перевагу добре зігравши на добиванні. Могли відзначитися й команда господарів, небезпечний штрафний виконував Антон Антоненко але йому зовсім трохи не вистачило аби переграти голкіпера. Але як кажуть: “Не забиваєш ти забивають тобі” і на останній хвилині тайму знову відзначається Дмитро Ширай, він першим зіграв на добиванні хоч і голкіпер з усіх сил намагався йому завадити.

Здавалося що другий тайм є лише формальність адже одна команда має відчутну перевагу і в рахунку і по грі, але на другий тайм ІКВС вийшли з новими силами та бажанням скоротити рахунок у матчі. Спочатку супер момент мав Владислав Слободян, він замикав простріл на дальній стійці але голкіпер вчасно зреагував на удар. Потім був штрафний але і його команда не змогла закінчити голом. Але все ж таки забити команді ІКВС вдалось, Владислав Слободян на 28 хвилині, після затяжної атаки був першим на добиванні та переправив мяч у сітку. Був і момент коли команда господарів вже бачила мяч у сітці але захисник дуже самовіддано простелився у підкаті і завадив м’ячу перетнути лінію воріт. Команда ІКВС явно переважала у другому таймі, аде через відсутність підсилення з лави для запасних команда після екватору другого тайму підсіла та почала потроху віддавати ініціативу супернику. І цим НАВС залюбки скористався спочатку на 35 хвилині Максим Лонський вибіг в контр наступ та без перешкод завершив атаку взяттям воріт. А вже за хвилину після удару Олексія Антонюка, господарям вже в шосте довелося витягати мяч з сітки воріт. Останній гол для своєї команди забив Василь Чекед, скориставшись повною безпомічністю оборони суперника оформлює дублю варто додати шо це вже третій дублю для команди НАВС. Але останнє слово у матчі було за господарями перший дублю для своєї команди оформив Владислав Слободян на 40 хвилині, він самотужки пройшов по флангу та пробив точнісінько у девятку.

Отож рахунок у матчі 3:7 на користь гостей, НАВС здобувають чергову важливу перемогу та підвищують шанси в боротьбі за чемпіонство.