КНУ ім. Шевченка закінчує перше коло перемогою

20 грудня, у Першій лізі відбулися змагання з футзалу, в дев’ятому турі, до команди КНУ ім. Шевченка завітали однолітки з  Державного університету інфраструктури та технологій “JUST”  . Гра проходила на полі спортивного комплексу КНУ ім. Шевченка.

З початком першого тайму команда гостей розвівши мяч в центрі поля, взяла ініціативу в свої руки та почала підбиратися до воріт суперника. Тож гол на 2 хвилині виглядав досить очікувано, отримавши чудовий пас в розріз Дмитро Кононенко не став довго зволікати та пробив у дотик в неперекритий кут воріт. За стартові хвилини Дмитро Кононенко міг відзначитися ще декілька разів але голкіпер господарів був проти. За такої гри тренер господарів взяв тайм-аут та вніс корективи у гру своєї команди. Це принесло результат майже миттєво, гол на 6 хвилині забиває Олексій Тараненко, він самотужки продерся по центру та пробивши на силу, буквально прошив руки голкіпера. А вже за хвилину Олексій Тараненко святкував друге взяття воріт, він замкнув простріл від партнера на дальній стійці. Та своєю наполегливістю Олексій Тараненко довів що він і не думає зупинятися і на 9 хвилині оформлює хет-трик, йому вже вдруге в матчі вдається продертися через всю лінію захисту та пробити голкіпера. Але кінцівка першого тайму могла бути за гостями але свої моменти вони реалізувати не змогли. Спочатку Вадим Рибальченко пробивав головою, трохи вище воріт, в вже на останній хвилині він отримавши мяч в карному майданчику впритул розстрілював голкіпера але переграти його не зумів.

Друга половина гри розпочалась без явної переваги для жодного колективу, команди намагалися бити з дальніх відстаней та взяти гру на себе. Перші хто зміг за такої гри відзначитися були гості. Атака розпочалась з гарної проникаючої передачі на Івана Селюка який дуже майстерним дотиком до м’яча забиває ефектний гол на 25 хвилині. А зрівняти рахунок команда “JUST” ДУІТ змогла на 26 хвилині, для взяття воріт Вадимом Рибальченком все зробили партнери затяжна перепасовка в центрі поля з подальшим прострілом на дальню стійку. Команда господарів в цьому матчі була на грані з тим щоб втратити перемогу але проти був  тренер та вимагав щоб команда робила більшість на полі та грала з п’ятим польовим гравцем. І це принесло свої плоди, так на 32 хвилині забиває Руслан Алімпієв замикавши простріл вже в пусті ворота. Але ключовим моментом у другому таймі можна вважати демарш одного з гравців гостьової команди, який через непорозуміння з партнерами в момент атаки суперника просто скинув форму та взявши речі покинув партнерів відбиватися втрьох. За такої більшості господарів доволі легко забили вп’яте, і вчетверте для Олексія Тараненка. Але такий рахунок тримався недовго вже на 37 хвилині черговий мяч забиває Руслан Алімпієв, а на 40 хвилині він оформлює хет-трик у матчі та встановлює остаточний рахунку матчі, 7:3 на користь своєї команди.

Отже рахунок у матчі 7:3  на користь господарів КНУ ім. Шевченка які закінчують перше коло перемогою.