КНУБіА піднімаються на третю сходинку Вищої ліги

Останній матч у цьому році зіграли команди «Політехнік» (НТУУ «КПІ») та КНУБіА. Зустріч проходила у межах сьомого туру Вищої ліги з футзалу, 20 грудня, на спортивній арені КНУБіА.

Перші хвилини гри показали, що підопічні Олексія Кузнєцова по-господарські заволоділи ініціативою. Вони переважали суперників практично в усіх аспектах, і, навіть, заробили штрафний. На жаль, його не пощастило оформити як слід, проте вдалося змусити добренько понервувати гостей поля.  Хоча, раз-по-раз «Політехнік» намагався вести контргру. Кожну помилку команди КНУБіА футболісти обертали на власну користь, і вже на 4 хвилині ця стратегія принесла свої перші плоди. Сергій Олійник на власній половині поля помилився при отриманні розрізного пасу від товариша по команді, а Павло Пішта скористався нагодою і виконав прямолінійний удар у володіння голкіпера. Після цього гравці КНУБіА створили ряд гольових моментів. Причому загрози воротам Євгену Мартинюку прийшли з різних флангів. Небезпека виникала то з ліва, то з права. Спочатку Сергій Побережний поцілив у центр воріт - асистував капітан команди. Після дублем відзначився Артем Криворучко. Футболіст отримав відмінну передачу від партнера по команді і сильним ударом в дотик виконав простріл. Наступну нагоду Артем реалізував, коли переграв декількох суперників у воротарській зоні, майстерно обвів Євгена та з убивчої позиції збільшив перевагу своєї команди. Була спроба і у сьомого номера «Політехніка» відзначитись гострим випадом. Владислав Запісецький наважився на удар з дальньої відстані, але м’яч пролетів немов фанера над столицею Франції. Під завісу першої двадцятихвилинки, Олександру Даньку вдалося в крах розбити усі надії гостей щодо матчу – четвертий гол красувався у воротах суперника.

З початком другого тайму значно збільшився темп та покращилась якість гри у «Політехніка». Вражала вболівальників, подекуди холоднокровна гра футболістів біля власного карного майданчику. Дмитро Ніколаєв перевів шкіряного через фланг на Владислава Запісецького, той протягнув круглого, майже, до воріт, але оформити гол так і не вдалося. Нажаль, довгі передачі, акцентовані діагоналі, широка гра слабо підтримувалися на вістрі атаки гравцями Політехнічного університету. Слід зазначити, що у другому таймі футболісти створили більше моментів аніж у першому, але до вдалої їх реалізації було ще далеко. Натомість, господарі йшли вперед. Гравець «Політехніка» помилився при передачі, Дмитро Білик покотив м’яч під удар Максиму Хамко, а останній пробив – результативно підкорегував напрям руху шкіряного Микола Комар. Останні сподівання, щодо зрівняння рахунку були вщент знищені, коли на сороковій хвилині Артем Криворучко після початку позиційної атаки з боку партнерів по команді завершив її вдалим пострілом у сітку – 6:1.

Таким чином, команда КНУБіА впевнено займає третє місце у турнірі Вищої ліги з футзалу серед студентських команд м. Києва та володіє у сумі дванадцятьма очками. Попри поразку у даній зустрічі, «Політехнік» (НТУУ «КПІ») справедливо очолює шосте місце та має у здобутку у два рази менше очок, аніж вищезгадана команда – 7 очок.